Троє неповнолітніх дівчат отруїлись алкоголем. Одна з них потрапила в реанімацію

Троє неповнолітніх дівчат отруїлись алкоголем. Одна з них потрапила в реанімацію

За минулу добу медики Тернопільської обласної дитячої лікарні надавали допомогу трьом неповнолітнім дівчатам, віком 13, 14 та 16 років. Вони поступили до закладу з важким алкогольним отруєнням.

Про пацієнтів медики повідомили працівників поліції. Поліцейські з’ясували усі обставини. Як з’ясувалося, двоє підлітків 13 та 14 років прибули  зі спеціалізованого навчального закладу, що в Чортківському районі. Вони  розпивали спиртне у компанії дівчат-однолітків. Алкоголь, за попередніми даними, привезла з дому одна з учениць закладу. Вихователі під час вечірнього обходу виявили двох підопічних у стані сильного алкогольного сп’яніння та викликали швидку.

Ще одна 16 –річна юнка потрапила до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні з гуртожитку одного з училищ Тернополя. Там алкоголь розпивали теж самі дівчатка. Вечірка завершилася викликом швидкої.

За даними  фактами працівники поліції розпочали перевірки. Винні будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від 1 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За неповнолітніх, яким не виповнилось 16 років, відповідальність понесуть їх батьки та відповідальні особи за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення - невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.  

Поліцейські ще раз нагадують батькам про необхідність цікавитися життям та оточенням їх дітей. Підлітковий, або дитячий, алкоголізм, мабуть, один з найстрашніших видів алкоголізму. Тож, вищою метою впливу має бути формування у дитини поняття про цінність здоров'я. Необхідно давати йому правдиву інформацію про наслідки вживання спиртного. Саме ви відіграєте головну роль у формуванні світогляду дітей, вам потім доводиться і відповідати за їхні вчинки та вирішувати їх проблеми.

Підтримуйте постійний зв’язок з донькою чи сином - так ви будете мати можливість не тільки знати, де і з ким вони проводять вільний час, а й в якому стані вони перебувають і чи не потребують допомоги старших, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Halyna Panas
    Пишіть про всіх хто напився,більш нема про що писати!
  • Evgeny Pantyukhin
    Ключевое слово "несовершеннолетних" так какого хрена вы пьете этот алкоголь когда у вас ещё молоко на губах не высохло!!!!
    Наталія Новицька reply Evgeny Pantyukhin
    Evgeny Pantyukhin вот такого хрена они и убегают из дому . Папа с мамой нарушают а я вот такая набухаюсь , а там трава гори .
  • Касіян Сергій
    Сезон шашликів відкрито. Тепер такі оголошення будуть часті у стрічках новин.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:04 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 січня (оновлене) 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція 11:00 На драгері 2,36 проміле: у Тернополі водій намагався відкупитися від патрульних за 200 доларів 10:45 Понад чотири мільйони витратили в Тернополі на протиожеледні засоби. А як вам дороги? (голосуйте)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up