У лікарнях Тернополя - 156 хворих на Covid-19, з них 7 - підключені до апаратів ШВЛ

У лікарнях Тернополя - 156 хворих на Covid-19, з них 7 - підключені до апаратів ШВЛ

14 дітей з підтвердженим COVID-19 перебувають у лікарні. 

Дані про пацієнтів з коронавірусом, а також тих, у кого підозрюють Covid-19, повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.

Станом на 25 вересня у  лікарнях Тернополя – 156 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом перебуває 72 хворих на коронавірус. 3 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 9 – на кисневому концентраторі. 4 людей підключені до ШВЛ. 7 пацієнтів у лікарні - з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській дитячій лікарні –18 хворих ( 14 дітей і 4 дорослих) з підтвердженим COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 37 хворих на коронавірус. 2 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 11 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 1 хворий підключений до апарату ШВЛ. 4 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №2– 29 хворих з підтвердженим COVID-19. 8 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 2 – на кисневому концентраторі. 2 пацієнтів підключені до апарату ШВЛ. 11 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, станом на 9.00 25 вересня на Тернопільщині +248 хворих на COVID-19. Загалом в області 12575 випадків від початку епідемії. 

Географію поширення нових випадків можете переглянути за посиланням

Зазначимо, Тернопіль та Бережани з понеділка, 28 вересня будуть в "червоній" зоні. 

24 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 28 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Як будуть працювати школи та транспорт читайте тут

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови 20:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:30 Зникла 24 дні тому: розшукують 36-річну жительку Тернополя Тетяну Мироненко Від читача 22:01 У Тернопільському обласному центрі зайнятості провели тренінг з інформування про вибухонебезпечних предметів 19:00 Суд у резонансній справі про смерть у лікарні однорічного Єремія знову не відбувся 18:10 Тернополянин Матвій Кротюк здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби 18:00 Коли виносити картоплю з погреба на посадку: поради городників 16:57 Приїхав з фронту — і створив сім’ю: на Тернопільщині військовий з коханою отримали свідоцтво про шлюб 16:37 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 16:10 Жителю Тернопільщини повідомили про підозру у розбещенні 10-річної дівчинки через Telegram 15:40 Два роки тюрми — для нардепки Марченко 15:30 Тролейбус №8 тимчасово не заїжджатиме на Микулинецьку: в чому причина 15:00 Повернуть до 11 гривень за літр: з 20 березня діятиме кешбек на пальне 14:15 В аварії на Харківщині обірвалось життя військового з Чортківщини Ігоря Медведєва 13:33 Карпати засипало снігом: чи чекати похолодання на Тернопільщині 13:07 Деякі перевізники вже підвищили ціни на 5-20%: скільки тепер коштує проїзд з Тернополя до міст області 12:33 Майно школи на Кременеччині вартістю 22 мільйони гривень суд залишив у власності держави 12:06 Ухилянти на Тернопільщині: коли стан здоров’я чи релігія не рятують від реальної тюрми 11:30 З будинку батька загиблого Героя вкрали 40 тисяч гривень: підозрюють жінку з Бережанщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up