У лікарнях Тернополя – 154 хворих на COVID-19, шість пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ

У лікарнях Тернополя – 154 хворих на COVID-19, шість пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ

У дитячій лікарні - 13 дітей з підтвердженим COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом перебуває 76 хворих на коронавірус. 5 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 10 – на кисневому концентраторі. 3 людей підключені до ШВЛ. 12 пацієнтів у лікарні - з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській дитячій лікарні –17 хворих ( 13 дітей і 4 дорослих) з підтвердженим COVID-19. 11 пацієнтів у лікарні - з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 36 хворих на коронавірус. 4 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 8 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 1 хворий підключений до апарату ШВЛ. 3 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №2– 25 хворих з підтвердженим COVID-19. 7 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 2 – на кисневому концентраторі. 2 пацієнтів підключені до апарату ШВЛ. 8 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Із подвір'я у Чорткові зник електровелочипед. Крадія затримали поліцейські, які їхали на виклик 15:45 Нагороди отримали рідні: на Тернопільщині посмертно відзначили 46 Героїв photo_camera 15:20 Батькам школярів у Тернополі потрібно оформити або продовжити картки для безоплатного харчування 14:45 Головка взяли під варту: апеляційна палата ВАКС підтвердила вирок на 9 років ексголові облради Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:35 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 8 липня) 13:54 У Тернопільській ОВА нові заступники начальника 13:30 Ігор Каразія знову став директором школи №24 у Тернополі 12:52 Три дні гасили пожежу на сміттєзвалищі в Підволочиську 12:25 На півтора місяця перекриють рух на Горбачевського через ремонт 11:53 На Тернопільщині судитимуть чоловіка, у якого знайшли арсенал зброї та вибухівки 11:20 Переплив Тису в зворотному напрямку: історія військового, який повернувся з СЗЧ у «Хартію» 10:50 Надбавки до пенсії за дітей: хто може отримати та скільки платять 10:12 На Тернопільщину ввезли трактори з Китаю з порушенням митних правил на 143 млн грн 09:37 Вночі ворог знову бив балістикою по Києву: рятувальники ліквідовують пожежі photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героїв Сергія Чумашова, Руслана Бака та Олександра Мулика 08:00 У Копичинцях розшукують 76-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся 21:00 «Мені зробили прививку від патріотизму»: що тернопільська блогерка Таня Пренткович пише з Португалії play_circle_filled photo_camera 20:00 У парку «Сопільче» не працюють атракціони через кадровий голод play_circle_filled photo_camera 19:03 Внаслідок негоди на Кременеччині підтопило 24 будинки. Чи отримають люди компенсацію?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up