У лікарнях Тернополя – 213 хворих на COVID-19, з них 12 дітей

У лікарнях Тернополя –  213 хворих на COVID-19, з них 12 дітей

Оперативні дані про кількість хворих на ковід в лікарнях Тернополя повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.

У Тернополі від початку епідемії — 12888 випадків (11002 одужало, 153 летальних). У Тернополі за останню добу 51 новий випадок COVID-19. 85 людей у місті за добу – одужало.

У лікарнях Тернополя – 213 хворих на COVID-19, йдеться у повідомленні Штабу.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 69 хворих на COVID-19. 28 хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску. 21 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ. 1 пацієнт у лікарні з підозрою.

У Тернопільській лікарні №2 – 44 хворих з COVID-19. 14 хворих на коронавірус — на кисневій підтримці через маску, 18 – на кисневому концентраторі. 4 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ. 6 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській лікарні №3 – 84 хворих на коронавірус. 50 хворих на COVID-19 — на кисневому концентраторі, 30 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 3 хворих у лікарні з підозрою.

У Тернопільській дитячій лікарні – 16 хворих на COVID-19 (12 дітей, 4 дорослих). 5 з них – на кисневій підтримці через маску. 6 пацієнтів у лікарні з підозрою.

Нагадаємо, загалом у Тернополі розгорнуто 376 ліжок для хворих на коронавірус.

Як повідомляє обласне управління охорони здоров'я, всього на території області в готовності перебувають 38 закладів охорони здоров'я на 2015 ліжко/місць, передбачених для лікування COVID-19.

1823 ліжко/місця забезпечено киснем, що становить 90,5%, з них централізовано підведено кисень 1324 та 499 концентратори.

В Тернопільській області у тимчасовий госпіталь перепрофільовано всього 6 закладів охорони здоров'я, а саме:

🔹 КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» на 135 ліжко/місць;

🔹 КНП «Гусятинська комунальна лікарня» Гусятинської селищної ради на 100 ліжко/місць;

🔹 КНП «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради на 124 ліжко/місць;

🔹 КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради на 80 ліжко/місць;

🔹 КНП «Монастириська міська лікарня» Монастириської міської ради на 90 ліжко/місць;

🔹 КНП «Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради – 125 ліжко/місць.

Читайте також За добу на Тернопільщині — 369 випадків COVID-19, 157 жителів області одужали. Яка ситуація в районах?

СOVID помолодшав, важкохворих більше. Чи вистачає всім місць у тернопільських лікарнях?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:40 У Зборові лікарня змінює графік роботи через відключення світла 09:00 На війні загинув Герой з Лановеччини Микола Хом'як 08:00 Міністерство освіти ухвалило рішення продовжити канікули для усіх школярів до 1 лютого 22:00 Як не дати холодильнику «померти» під час тривалих відключень світла: важливі поради Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 21:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 січня 21:07 У Тернополі судитимуть херсонця, який воював на боці російської армії 20:30 Тепло, є інтернет та безперебійне живлення: де у Тернополі можна зарядити гаджети та попрацювати 19:00 Тротуари у сніговій каші, машини заносить: як у Тернополі справляються з зимою 18:10 Сопілкарі «Дударики» з Тернополя перемогли на Всеукраїнському конкурсі 17:20 Через суд намагаються зберегти Єврейський шпиталь на Острозького 16:47 В Україні можуть послабити комендантську годину 16:07 Чоловіків, яким 20 та 24 роки затримали за крадіжки грошей з водоматів у Тернополі 15:30 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 14:55 Згоріла техніка через перепади напруги: хто та як може отримати компенсацію 14:08 Військовослужбовця ТЦК, який на камеру бив людей, відправили на фронт — джерела «20 хвилин» 13:55 Скасування відстрочки для студентів віком 25+: Рада прийняла рішення 13:20 Хабар лісничому: на Чортківщині затримали чоловіка за спробу підкупу 12:38 Як почувається немовля, яке мати покинула у холодному під’їзді на «Сонячному» 12:02 На пішохідному в центрі Тернополя водій Jeep збив жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up