У лікарнях Тернополя – 284 хворих на COVID-19, скільки пацієнтів підключені до апарату ШВЛ

У лікарнях Тернополя – 284 хворих на COVID-19, скільки пацієнтів підключені до апарату ШВЛ

Оперативні дані про кількість хворих на ковід в лікарнях Тернополя повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.  
 

У Тернополі від початку епідемії - 15827 випадків (12686 одужало, 214 летальних). У Тернополі за останню добу 310 нових випадків COVID-19. 95 людей у місті за добу – одужало.

У лікарнях Тернополя – 284 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 91 хворий на COVID-19. 28 хворих - на кисневій підтримці через маску. 51 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 71 хворий з COVID-19. 17 хворих - на кисневій підтримці через маску, 50 – на кисневому концентраторі. 6 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ. 7 людей у лікарні з підозрою.

У Тернопільській лікарні №3 – 105 хворих на коронавірус. 75 хворих - на кисневому концентраторі, 25 хворих – на кисневій підтримці через маску. 1 пацієнт підключений до апарату ШВЛ. 5 людей у лікарні з підозрою.

У Тернопільській дитячій лікарні – 17 хворих на COVID-19 (10 дітей, 7 дорослих). 11 пацієнтів у лікарні з підозрою.

У березні на Тернопільщині почався новий спалах захворювання на коронавірус. І навіть у квітні статистика не тішить. Щодня фіксують сотні нових хворих та багато летальних випадків. 

Медики кажуть, що вірус став підступнішим.

Читайте також: За місяць – майже 200 смертей. Як змінювалася кількість хворих і померлих від COVID у 2021-му (ГРАФІКА)
 

Чи можна колоти другу дозу вакцини від Covid-19 іншого виробника, пояснення експертів
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:51 На Микулинецькій зіткнулися вантажівка Volvo та легковий автомобіль Skoda. Рух ускладнений 10:08 Пішла з дому й не повернулася: поліція розшукує 15-річну дівчину 09:30 25 років на «швидкій», чотири роки на фронті: історія фельдшера Віктора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Бориса Карпа, Михайла Зайця, Івана Бариського і Дмитра Колодзінського Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 08:00 27 липня церква вшановує святого великомученика й цілителя Пантелеймона 21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up