З такими темпами виявлення нових випадків захворювань на COVID-19, Тернопільщина недаремно ризикує опинитися у «червоній зоні».
На графіку видно, що навіть після січневого локдауну динаміка захворюваності в Україні трималася на рівні 2030–5529 нових випадків щодня. Але потім кількість хворих різко зросла.
«Піковим» днем було третє квітня. Тоді в Україні за фіксували понад 20 тисяч нових випадків захворювань на коронавірус.
Кількість померлих також зростає пропорційно до зростання захворюваності. Найменше померлих було 14 лютого – 45 осіб. А найбільшу кількість летальних випадків зареєстрували 2 квітня – 433 особи В середньому ж в Україні від ускладнень ковіду з початку року помирає 150 людей щоденно.
До 24 лютого в області динаміка захворювань була в межах 59-222 нових випадків щодня, але вже з 25 лютого ми спостерігаємо ріст захворюваності. Не менше 97 випадків щодня фіксують лікарі на Тернопільщині. Антирекорд був також третього квітня – 763 нові випадки.
Смертність зростає від середини березня. Дані про найбільшу кількість смертей від коронавірусу за добу опублікували п’ятого квітня – 20.
Станом на 7 березня 2021 року, від початку пандемії в Тернопільській області зафіксували 637 смертей від коронавірусу. Майже за місяць їх кількість зросла вже на 182. За даними 5 квітня – 819.
Смерті фіксують по всій області. Якщо раніше більше померлих було із районних міст, то тепер бачимо значну кількість летальних випадків серед жителів невеличких селищ. На карті ви можете переглянути детально кожен населений пункт, клікнувши на нього.
За останній місяць найбільше смертей фіксують в Тернополі, а також у Кременці, Вишнівці та селах на Півдні Тернопільщини.
Читайте також
Чи стало більше хворих на COVID-19 після новорічно-різдвяних свят: ми проаналізували (ГРАФІКИ)
Усі смерті від COVID-19 на карті області. У якому місті та віці померлих найбільше (ГРАФІКА)
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 23 від 7 червня 2023
Читати номер
Валерій Якимчук
Andy Light reply Валерій Якимчук