У Тернополі на COVID-19 захворіли дві жінки

У Тернополі на COVID-19 захворіли дві жінки

+2 нові хворі на COVID-19 у Тернополі станом на 10:00 1 травня. Загалом у місті 60 випадків інфікування коронавірусом.

COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у тернополянки, яка контактувала з хворою на коронавірус, повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом. - Зараз жінка перебуває на амбулаторному лікуванні.

Коронавірус підтвердили також у ще однієї тернополянки. В жінки з’явилися симптоми і вона звернулася до сімейного лікаря. Зараз тернополянка - на амбулаторному лікуванні.

Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 60 випадків COVID-19 серед тернополян. 7 жителів Тернополя одужали.

У Тернополі на COVID-19 захворіли дві жінки, фото №1 на сайті 20minut.ua

У Тернополі на COVID-19 захворіли дві жінки, фото №2 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up