У Тернополі на COVID-19 захворіли дві жінки
+2 нові хворі на COVID-19 у Тернополі станом на 10:00 1 травня. Загалом у місті 60 випадків інфікування коронавірусом.
COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у тернополянки, яка контактувала з хворою на коронавірус, повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом. - Зараз жінка перебуває на амбулаторному лікуванні.
Коронавірус підтвердили також у ще однієї тернополянки. В жінки з’явилися симптоми і вона звернулася до сімейного лікаря. Зараз тернополянка - на амбулаторному лікуванні.
Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 60 випадків COVID-19 серед тернополян. 7 жителів Тернополя одужали.


Стежте за новинами Тернополя у Telegram.