У Тернополі працює тренажерний зал для людей літнього віку

У Тернополі працює тренажерний зал для людей літнього віку

Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (денне відділення) організував для мешканців громади похилого віку, котрі перебувають на обслуговуванні Центру, роботу спеціального тренажерного залу.

У спортзалі відвідувачі можуть не лише займатися оздоровчими вправами, а й отримати рекомендації лікарів щодо покращення стану здоров'я, повідомляє пресслужба міської ради.

«Кожного року управління соціальної політики Тернопільської міської ради намагається розширювати спектр послуг для людей старшого віку, малозабезпечених, одиноких тернополян, —повідомляє міський голова Сергій Надал. — Саме для таких категорій населення відкрився спеціальний тренажерний зал у Тернопільському міському територіальному центрі, де є можливість займатися фізичними вправами під контролем лікарів».

До кожного відвідувача у Центрі медичні працівники мають індивідуальний підхід. Перед заняттям лікарі проводять огляд відвідувачів, вимірюють артеріальний тиск, пульс та температуру тіла, після чого призначають фізичні вправи, враховуючи показання і протипоказання до певних процедур. Прийом відвідувачів ведеться за затвердженим індивідуальним графіком, враховуючи карантинні вимоги.

Для того, щоб займатися в тренажерному залі, необхідно звернутися у Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення за адресою: вул. Лисенка, 8, тел.: (0352) 22-02-62, (067) 530-59-40.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Прогнозують морози. Який температурний режим у школах є нормою і як вчитимуться діти на Тернопільщині 15:43 На Тернопільщині затримали службовця ТЦК за вимагання грошей 15:25 Фура з'їхала з кільця неподалік селища Дружба 14:56 Оновили графік відключення світла в Тернополі та області на 30 січня Від читача 14:12 Голова Нацполіції Іван Вигівський вперше прокоментував вбивство поліцейських на Черкащині: статус ветерана не є виправданням! 14:45 У Тернополі медики повернули до життя чоловіка, в якого раптово зупинився кровообіг 14:08 Навчання в коледжі за хабар: на Тернопільщині судитимуть освітянина 13:30 Тисячі повідомлень про замінування по всій країні: що відомо 13:00 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі відбулась панахида пам’яті за захисниками України photo_camera 12:25 На Тернопільщині шкільний автобус врізався в легківку 11:55 Військові тернопільської артбригади отримали золоту зірку від «Динамо» Київ 11:10 Ревнощі та вогонь: судитимуть жінку з Бережан за підпал чоловіка та суперниці 10:30 «Виплати для тих, хто не виїжджав»: нова схема шахрайства в Тернополі 09:55 Підвищення зарплат вчителям: у Міністерстві пояснили, хто отримає 30% до окладу 09:15 Розшукують водія, який у Почаєві на смерть збив чоловіка та покинув місце аварії 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Андрієм Федаком та Василем Міляном 08:00 Євро знову б'є рекорди: курс валют у банках та обмінниках 22:00 Червоний на світлофорі — не перешкода: на Олени Теліги зупинили водія-порушника play_circle_filled 21:00 Пальне, яке загубилось: з постачальника через суд вимагають 850 тис. грн 20:00 Дивом вижила після обстрілу: 16-річна Єва готується до реконструкції руки і мріє знову грати у футбол
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up