Вантажний поїзд травмував 22-річного хлопця, який сидів на колії. Він помер дорогою до лікарні

Вантажний поїзд травмував 22-річного хлопця, який сидів на колії. Він помер дорогою до лікарні

Трагедія трапилась на залізничній станції у В. Бірках

Про пригоду на залізничній колії на лінію "102" повідомив черговий станції смт Великі Бірки. Він розповів, що 24 травня близько опівночі, вантажний електровоз «ВЛ80Т-1238», що курсував за маршрутом Жмеринка-Львів, збив невідомого.

Чоловік сидів на колії. Машиніст його побачив за кілька метрів, почав сигналити, але той на жодні попереджувальні сигнали не реагував. Рухався електровоз зі швидкістю 50 кілометрів на годину. Проте загальмувати не встиг, оскільки перевозив чотири цистерни з пальним та 42 вагони з вугіллям.

 

На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Як з'ясувалося, потерпілий - житель Тернопільського району.

У результаті удару 22-річний чоловік отримав тілесні ушкодження. Врятувати життя йому не вдалося. Він помер дорогою до лікарні.

Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно зі статтею 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту) Кримінального кодексу України. Триває слідство, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (27)
  • Виктория Домбровская
    Самогубство...Хай спочиває з Богом.
  • Павел Пулин
    Хай не сидять ,дибіли чи ,що . Нашли  "лавочку у під'їзда"
  • Тамара Сауляк
    Не судіть і судим не будеш ,хай з Богом спочиває .🙏
  • Khrystyna Maksymchak Tokarska
    Деколи краще нічого не писати,аніж отак,як дехто коментує.Ніхто не знає як було насправді,може людині просто стало погано.Вічна пам'ять Міші ,царство небесне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
00:00 Редакція «20 хвилин» вітає усіх читачів, наших захисників з Новим 2026 роком! 21:00 Не у всіх громадах засяяли ялинки, більшість встановили шопки: добірка цікавих місць Тернопільщини 20:00 Внутрішньої сили, рідних поруч і лише добрих новин: діти Тернопільщини вітають із Новим роком play_circle_filled photo_camera 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 1 січня 2026 року Від читача 17:02 18 303 консультації надано офісами "Зроблено в Україні" на Тернопільщині 19:00 Новорічні фільми: добірка до 2026 року 18:00 Мінкульт надав нові дозволи Польщі на пошукові роботи у Пужниках 17:00 Тернопільські піаністки здобули перемоги на всеукраїнських і міжнародних конкурсах 16:00 Рік випробувань, рішень та нових відкриттів: яким був 2025-й для підприємців Тернополя 15:00 Віктору Павліку — 60: цікаві факти з біографії артиста з Теребовлі 14:20 Судитимуть чиновника з Тернопільщини за розтрату 400 тисяч з бюджету 13:38 На дорогах Тернопільської громади оголосили «жовтий» рівень небезпеки 13:00 9-місячний Ромчик із Кременця бореться зі СМА: допоможіть зібрати понад мільйон доларів на укол 12:30 Затримали чоловіка, який обікрав лікарняну палату в Тернополі 12:00 Відійшла у вічність викладачка історії та правознавства Галицького коледжу Марія Рудик 11:28 Відкрила фейковий збір на допомогу жертвам атаки в Тернополі: 21-річна тернополянка отримала підозру 10:50 У чому зустрічати Новий 2026 рік, щоб привернути багатство: найкращі кольори 10:26 Комендантська година і новорічна ніч: що можна і що заборонено 09:40 Вночі вулиці Тернополя розчищали від снігу. Якою буде погода у перші дні нового року 09:00 Війна забрала життя Героїв Ярослава Вовчука та Степана Дубляниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up