У Збаражі через яйця спалах інфекції у дитсадку. Уже захворіло 23 дитини

У Збаражі через яйця спалах інфекції у дитсадку. Уже захворіло 23 дитини

Станом на п'ятницю, 6 квітня, 10.00 зареєстрували 27 випадків захворювань, з них 23  серед дітей,  активно виявлено 11 хворих.

Всі хворі діти інфіковані 22 та 23 березня. Останніх хворих виявляють за результатами лабораторних обстежень.

Під час епідеміологічного розслідування з'ясували фактор передання інфекції - сирі курячі яйця, з яких виділено той самий ідентичний збудник, що і у хворих - сальмонельоз.

Також  з’ясували обставини, що сприяли інфікуванню дітей: порушення технології приготування страв, неналежне утримання харчоблоку в закладі.

Інформація для реагування направлялась до Дерпродспоживслужби. Зворотна інформація щодо здійснення дій не отримана.

З метою локалізації та ліквідації  вогнища сальмонельозу продовжуються здійснюватись комплекс протиепідемічних заходів, повідомляє Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі (оновлено) 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up