В період зміни часу пийте вітамінні чаї, соки і їжте побільше петрушки

В період зміни часу пийте вітамінні чаї, соки і їжте побільше петрушки

Для того, щоб краще адаптуватися до зміни часу, коли багато людей відчувають таку сонливість, інколи навіть млявість, потрібно заряджати організм більшою кількістю вітамінів, радить фітотерапевт Зоряна Володимир.

  • Лайфхак зараз – це овочеві, чи овочево-фруктові соки, - радить лікар. – Це може бути сік з рівних пропорцій яблука і гарбуза, яблука і моркви, яблука і буряка.

Не лише вітамінний, але і цілющий є такий напій: взяти по півсклянки соку лимона, буряка і 1 склянку меду і приймати по 1 ст. л двічі на день. Тримати напій в холодному місці.

  • Він тонізує, збагачує вітамінами, а також його добре приймати тим, у кого є пісок в жовчевому міхурі, - зазначає лікар.

Зараз сезон топінамбуру. Цей коренеплід корисний тим, що має багато вітамінів, тож сік з нього саме час приготувати, крім того він сприяє нормалізації рівня цукру у хворих на діабет 2-го типу.

Вітамінні чаї добре приготувати із наступної суміші: трава суничника - для приготування напою брати засушені стебла суниці з листям і ягідками, листя чорної смородини, порічки і чорниці.

  • Хорошим джерелом вітамінів є і сухофрукти, - продовжує фітотерапевт. – До багатьом відомого рецепту з перемелених склянок родзинок, горіхів, кураги, меду і одного лимону з шкіркою варто додавати ще й один почищений гранат.

Тонізуючу дію має імбир. Тож до звичайного чаю варто в цей час додавати шматочок кореню імбиря. Це тонізує організм, і крім того захищає в час вірусних застуд.

- Королева зелені зараз – петрушка, - додає фітотерапевт Зоряна Володимир. – Додавайте її до всіх салатів, смузі. А ще не забудьте приготувати для себе квашені овочі. Зараз квасять практично все, а не лише капусту. В такий спосіб готують і квашені яблука, квашений буряк, квасять капусту з різними овочами, не лише з морквою. Квашені овочі зберігають найбільше вітаміну С, що так потрібний зараз.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Від зеленого зерна до ароматного напою: як у Тернополі працює виробництво свіжообсмаженої кави (Партнерський проєкт) 20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин 15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 13:00 100 років виповнилося довгожительці з Тернополя 12:01 У Тернопільському районі згорів автомобіль 11:15 На Володимира Великого згорів закинутий дачний будиночок 10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up