У Тернополі продовжується епідемія кору: за тиждень захворіло 74 людини

У Тернополі продовжується епідемія кору: за тиждень захворіло 74 людини
  • У Тернополі фахівці чи не щодня реєструють випадки захворюваності на кір та класифікують епідемічну ситуацію як неблагополучну. 
  • За останній тиждень зафіксували 74 випадки. Найстаршому хворому - 62 роки. 

- За останній тиждень на кір захворіло 74 людини, статистика невтішна, а люди продовжують до цього ставитися легковажно, - каже заступник міського голови Леонід Бицюра. - Згідно зі статистикою, потижнево  кількістю хворих така: 57, 41, 50, 50, 26, 28 і тут спалах до 74. Є кілька спалахів у навчальних закладах. Хворіють і діти, і дорослі.

Найстаршому хворому на кір 62 роки. Як каже пан Бицюра, зараз показник втричі більший, ніж в звичайний період. Ще на спалах чекають у вересні. 

Нагадаємо, нещодавно в Технічному коледжі Тернополя - в корпусах за адресами Тарнавського, 7 та Л.Курбаса, 13, а також у школах №23 і 19 були оголошені спалахи кору. 15 квітня заввідділенням організації епідеміологічних досліджень міського відділу обласного Лабораторного центру Богдана Козяр повідомляла, що в Технічному коледжі спалах триватиме до 29 квітня, в 19-й школі - до 20 квітня, а в 23-й школі мав тривати до 12 квітня, проте інформацію щодо зняття спалаху кору в цьому навчальному закладі ще вивчали, адже у місті реєструють все нові і нові випадки кору.  Хворі на кір є в кожній школі міста.  

Читайте також: За життя 27-річного Андрія борються у реанімації. Від ускладнень після кору у нього відмовили нирки

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • гєша
    залишаться усі...... повір Назарко
  • гєша
    https://www.pravda.com.ua/columns/2019/04/23/7213364/
    прочитайте хто буде закуповувати вакцини та ліки , ділки пихаті
    Назарко reply гєша
    чось думаю що не всі ділки з цього списку залишаться;)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Додому на Різдво: 16-17 грудня у Тернополі відбудеться мистецький фестиваль 21:00 На війні загинув тернополянин, пластун, Герой Андрій Буда 20:15 Аварія з вантажівкою неподалік Ступок: є травмовані, рух ускладнений 20:03 «Бруківку поруч з домом кладуть, а ми мерзнемо»: будинок на Стуса, 10 досі без вікон Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 19:00 Шахед влучив за 30 метрів від закладу: колиба «Автопорт» відновила роботу після обстрілу 18:05 Врятували кошеня з глибокого колодязя: тваринка уже в безпеці 17:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 та 12 грудня 17:20 «Витягли з-під вантажівки та рятували до приїзду швидкої». Софійці потрібна і наша допомога 16:50 Тисячу гривень «Зимової підтримки» можна буде витратити на продукти 16:10 «Про ремонти говорити ще зарано»: як живе родина, чия квартира палала після ракетного удару 15:45 За яких умов в Україні можуть відбутись вибори президента, пояснили у Раді 15:15 Операція «Кратом»: на Тернопільщині викрили нових учасників наркосистеми, клієнтами були діти 14:40 Суд у справі побиття ветерана з Настасова: підозрюваного залишили під вартою play_circle_filled 14:10 Медики повернули до життя пацієнта із зупинкою серця: злагоджена робота двох бригад 13:35 У Дії можна буде оформити Європротокол про аварію 13:00 На Театральному майдані встановлюють різдвяну шопку: який вигляд вона матиме цьогоріч photo_camera 12:32 Неподалік Теребовлі вантажівка збила 10-річну дитину 12:00 В останню путь провели 35-річну Тетяну Попик та її донечку 4-річну Софійку, які загинули від удару ракети play_circle_filled 11:35 Відвідувачка магазину розпилила газовий балон в очі продавчині одного з магазинів у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up