В Україні буде китайська вакцина від коронавірусу. А ви будете такою вакцинуватися? (ОПИТУВАННЯ)

В Україні буде китайська вакцина від коронавірусу. А ви будете такою вакцинуватися? (ОПИТУВАННЯ)

Це вакцина виробництва компанії «Сіновак» (Sinovac Biotech, Китай).

МОЗ через ДП «Медичні закупівлі України», яке у 2020 році було визначено оператором вакцин, уклало договір на поставку вакцини проти COVID-19 виробництва компанії «Сіновак» (Sinovac Biotech, Китай). Договір підписано з українським фармацевтичним підприємством АТ «Лекхім», яке, за офіційним підтвердженням компанії Sinovac Biotech, є єдиним уповноваженим представником виробника вакцини на території України. Про це на брифінгу 20 січня повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.

Водночас, згідно з опублікованими сьогодні результатами опитування "Соціологічної групи Рейтинг", готові вакцинуватись від коронавірусу, якщо вакцина буде доступна в аптеках, – 39%, не готові – 56%.

За умови, якщо щеплення буде безкоштовним, готові вакцинуватись – 43% (не готові – 52%). Підтримка безкоштовної вакцинації у динаміці впала (у листопаді безкоштовне щеплення підтримували 55%).

Натомість кількість тих, хто готовий прищепитися платною вакциною дещо зросла. Противників вакцинації відносно більше серед представників середньої вікової групи (30-49 років), жінок, мешканців малих міст та тих, хто не боїться захворіти.  

В опитуванні взяли участь 1600 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Терміни проведення: 14-16 січня 2021 року.

Опитування

А ви будете вакцинуватися китайською вакциною проти COVID-19?

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (61)
  • Володимир Бабій
    Ні
  • Ольга Гофман
    Ні.Ні.Ні)))/)
  • Світлана Сироїжко
    Ні .
  • Nataliya Nataliya
    НІ!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up