В Україні змінили критерії до введення "червоних" зон: що нового

В Україні змінили критерії до введення "червоних" зон: що нового

На засіданні уряду прийняли рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року, а також змінили критерії віднесення регіонів до "червоної" зони.

“На засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови, яка регламентує умови карантину на території України. Перше: дію карантину подовжено до 31 грудня 2020 року. Крім того, були внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. А саме: вдвічі було збільшено цільові показники охоплення тестуванням. Раніше це було 24 на 100 тисяч населення за 7 днів. Зараз цей показник збільшено у два рази - до 48 на 100 тисяч населення. Це пов'язано з тим, що ми постійно збільшуємо кількість тестувань”, - зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.

"Червона зона" карантину буде визначатися по-новому: що змінилося

За його словами, також було внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності “червоному” рівню епідемічної небезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на “червоний рівень” за показником інцидентності. Це показник щодо захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він також змінений і зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Окрім того, міністр додав, що рішенням уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, вводиться обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки. Вводиться також обмеження щодо проведення масових заходів.

“Одним з головних чинників розповсюдження хвороби є саме масові заходи. Чимало прикладів, коли саме після масових заходів ми фіксуємо різке зростання кількості хворих в місті або в районі. Тому вводяться обмеження: для “зеленого” рівня максимальна кількість осіб - не більше 50, для “жовтого” рівня - 30, для “помаранчевого” - 20 осіб. Також вводиться заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, окрім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку”, - зазначив Максим Степанов.

Також на засіданні уряду було прийнято рішення щодо розмежування відповідальності стосовно забезпечення контролю за виконанням карантинних норм. Відтак посилення контролю з дотримання самоізоляції відбуватиметься із залученням Національної поліції. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у сфері обслуговування (робота ринків, ресторанів, інших громадських місць) - за Держспоживслужбою. Контроль за правилами перевезення та виділенням додаткового транспорту - за органами місцевого самоврядування. Крім цього, органи місцевого самоврядування також будуть присутні на всіх рівнях контролю.

Додатково усім школам рекомендовано проведення канікул з 15 по 30 жовтня, з подальшим переходом на дистанційне навчання. Іншим закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційне навчання вже зараз. Роботодавцям запропоновано організувати позмінну роботу, а в тих випадках, де є можливість, - забезпечити дистанційну роботу зі збереженням рівня заробітної плати.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого бійця Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання 14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up