Відтепер отримати медикаменти за програмою "Доступні ліки" можна лише за електронним рецептом (адреси)

Відтепер отримати медикаменти за програмою "Доступні ліки" можна лише за електронним рецептом (адреси)

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року, з 1 квітня Урядова програма «Доступні ліки» перейшла в адміністрування Національної служби здоров’я України.

Це означає, що відтепер реімбурсація лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» в Україні, та в Тернополі, зокрема, здійснюється виключно за електронними рецептами, виписаними сімейними лікарями, терапевтами чи педіатрами, з якими пацієнти заключили декларації.

У Тернополі перший такий електронний рецепт за урядовою програмою "Доступні ліки" днями був виписаний працівниками комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Перехід програми до Національної служби здоров’я України дозволяє пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з НСЗУ, без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий. Відтак, програма стала ще доступнішою для пацієнтів.

Важливо! Пацієнт повинен звернутися саме до свого лікаря. Якщо ви ще не підписали декларацію, це варто зробити. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо.

Нагадаємо, жителі Тернопільської міської територіальної громади можуть підписати декларацію про надання первинної медичної допомоги за наступними адресами:

 

вул. Острозького, 6

Амбулаторії  №№1, 2, 3, 4

вул. Волинська, 40

Амбулаторія № 5

вул. Петриківська. 25А

Амбулаторія № 6

вул. Золотогірська. 12

Амбулаторія №7

вул. Ст.Бандери. 72

Амбулаторія № 8

вул.Купчинського, 14

Амбулаторії № 9, 10, 11, 12, 13

вул. Куліша, 7

Амбулаторія № 14

вул. Курбаса, 6

Амбулаторія № 15

вул. Бродівська, 50б

Амбулаторія № 16

 

с.Малашевці, вул.Стрілецька,11

  Амбулаторія №17

Інформацію про сімейних лікарів, які надають первинну медичну допомогу в КНП "ЦПМСД" (м.Тернопіль), можна отримати на сайті закладу у розділіі «Лікарі центру».

На сайті Центру також розміщений список аптек-учасників урядової програми реімбурсації "Доступні ліки" у м. Тернополі та покрокова інструкція, як отримати ліки за електронним рецептом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Подорож через смак: ветеран розвиває у Тернополі крафтове виробництво м’ясних джерків (Партнерський проєкт) 19:01 Хто очолив школи Тернополя, а де директорів так і не обрали: підсумки конкурсів 18:01 Як діяти родині, якщо військовослужбовець зник безвісти: рекомендації 17:20 Парасолі не ховайте: вихідні на Тернопільщині, за прогнозом, будуть дощові та прохолодні Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:49 Керівницю банку на Тернопільщині затримали за привласнення трьох мільйонів гривень клієнтів 16:15 На Збаражчині хочуть закрити школу: батьки б’ють на сполох 15:50 У центрі Чорткова знесуть незаконну прибудову: Верховний суд поставив крапку в багаторічній справі 15:22 Понад 200 цивільних, перекинуте авто ТЦК і травмований поліцейський: прокуратура розслідує інцидент у Львові 14:45 Тернопільська школа №20 має нову директорку: заклад очолила Лариса Волинець 14:20 Вирок Михайлу Головку набрав чинності: 9 років за ґратами і конфіскація майна. Чим багатий? play_circle_filled 13:46 Понад мільярд доларів за пів року: якими товарами Тернопільщина торгує зі світом 13:10 До Дня міста у Тернополі стартує акція «Тернопіль — місто донорів» 12:25 Судитимуть жителя Тернопільщини, який кілька років обманом отримував метадон у клініках 11:45 У водія Mercedes — 2,29 проміле алкоголю в крові, є постраждалі: подробиці аварії в Бучачі 11:20 Понад рік вважали зниклим безвісти: суд визнав загиблим поліцейського з Тернопільщини Олександра Смолярова 10:50 Інвестував, а потім заплатив за «повернення»: житель Тернопільщини втратив понад 30 тисяч доларів 10:10 Тернопіль готується до Дня міста: в парку Нацвідродження дозволили розмістити фуд-зону 09:37 Піротехніки ДСНС Тернопільщини працюють на розмінуваннях деокупованої території Харківщини 09:00 Підтвердили загибель Героя Сергія Дзьоми з Тернополя, якого майже два роки вважали зниклим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up