Які аналізи і тести у свого сімейного лікаря можуть безкоштовно зробити тернополяни

Які аналізи і тести у свого сімейного лікаря можуть безкоштовно зробити тернополяни

Вакуумну пробірку для аналізу крові, рукавички, спиртову серветку/вату/спирт, шприц та контейнер для збору сечі пацієнт не повинен приносити або оплачувати додатково.

Тернополяни, які подали декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, можуть отримати безоплатно, тобто без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів, низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів, повідомляє Тернопільський центр первинної медико-санітарної допомоги.

До переліку безкоштовних аналізів входять:

·         загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;

·         загальний аналіз сечі;

·         глюкоза крові;

·         загальний холестерин;

·         швидкий тест на вагітність;

·         швидкий тест на тропонін;

·         швидкий тест на ВІЛ;

·         Швидкий тест на вірусні гепатити


Усі витратні матеріали входять до вартості послуг первинної медичної допомоги, які оплачує закладу-партнеру за договором Національна служба здоров’я України. Тому вакуумну пробірку для аналізу крові, рукавички, спиртову серветку/вату/спирт, шприц та контейнер для збору сечі пацієнт не повинен приносити або оплачувати додатково. Їх наявність забезпечує заклад первинної медичної допомоги.

У разі необхідності проведення швидких тестів на віруси, вагітність, глюкозу крові та тропоніни, їх можна пройти або безпосередньо на прийомі у лікаря, або в маніпуляційному кабінеті закладу.

При вимаганні коштів за проведення цих досліджень, тернополяни, що підписали декларацію з сімейним лікарем, можуть зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за коротким номером 1677.

Довідка

У Тернополі отримати первинну медико-санітарну допомогу сімейним лікарем можна у 116-ти дільницях, які об’єднані в 16 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Амбулаторії №№1-3, 16 обслуговують центральну частину міста, №№5-7 – мікрорайон «Дружба», «Кутківці» і «Пронятин», №№8-15 – мікрорайони «Східний» і «Сонячний», повідомляє прес-служба міської ради.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • тарас
    самі дешеві аналізи соромно за "державу" яка так дбає про простих громадян
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Новини Тернополя за 22-28 грудня: дивіться відео! play_circle_filled 20:30 40 днів після трагедії: у Тернополі молились за жертв російської атаки 20:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 та 29 грудня 19:00 Просять встановити світлофор на Дружбі через часті аварії — петиція Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 17:00 На церковній землі багатоповерхівці не місце: громада виграла справу у Верховному суді. Що далі 16:00 Там во Бахмуті: хор «Гомін» заспівав скорботну коляду, яку написав тернополянин Олег Вітвіцький play_circle_filled photo_camera 15:09 З хуртовинами та вітром Тернопільщина зустріне останні дні 2025 року 14:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 13:45 Смертельна аварія на Об’їзній 13:03 Тернопіль засипає снігом: скільки техніки працює на дорогах і тротуарах міста 12:03 Судили адміністратора Viber-групи, який повідомляв про переміщення ТЦК 11:05 Через складні погодні умови частина Тернопільщини без світла 10:02 Тернопільські спортсмени здобули 21 медаль на всеукраїнському турнірі 09:00 «На щиті» повертається до Нараївської громади Герой Іван Толопка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up