Скільки витрачають на обслуговування охорони в тернопільських школах

Скільки витрачають на обслуговування охорони в тернопільських школах

У 2014 році десять середніх навчальних закладів у Тернополі були оснащені аналітично-реєстраційною системою «Smarsy». На це з міського бюджету виділили 400 тис. грн, розповідає заступник начальника міського управління освіти з фінансових питань Олена Пельвецька.

- Ми виділяли кошти на облаштування системи у 3, 5, 7, 4, 8, 9, 18, 15, 28 школах та в Галицькому коледжі ім. Чорновола. Деякі заклади відмовлялися, тоді ми гроші спрямували на інші. Решта шкіл встановлювали систему або за кошти меценатів, або батьки самі проявляли ініціативу, - говорить вона.
У 34 закладах середньої освіти встановили від 4 до 6 камер відеоспостереження, на кожен давали по 19 000 грн. Відповідно, витратили 646 000 грн. Плюс ще 40 000 грн пішло на встановлення системи відеоспостереження у позашкільних закладах освіти.

Обслуговування відеосистеми в одній школі вартує 800 грн за місяць.

У всіх закладах є тривожна кнопка, яку можна натиснути в разі небезпеки. На її встановлення у школах витратили 137 тис. грн.

Охорона є, але сторонні проходять - журналістка "20 хвилин" перевірила, чи зможе вона потрапити у школи без попередження. Читайте: Охорона для “краси”: чому в тернопільські школи пускають сторонніх. Ексклюзив "20 хвилин"

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня 14:03 14 тисяч доларів за вплив на ТЦК: у Кременці судили чоловіка за обіцянку відстрочки 13:00 Дивіться повний перелік закладів в Тернополі та області, де можна пройти скринінг здоров'я для 40+ 12:00 Тисячі людей зібрались на прощання з Патріархом Філаретом: трансляція з похорону в Києві play_circle_filled Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 10:56 Темний фасад на Руській, 27: у міськраді стверджують, що дозволів не надавали 10:00 У закинутому приміщенні знайшли тіло пенсіонера, якого вважали зниклим безвісти 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Ігорем Вівчарівським, Степаном Заяцем та Анатолієм Мухою 21:01 Зустрінемося біля «Молока»: яка історія кульового магазину Тернополя. Дивіться відео! photo_camera 20:00 У Тернополі стартували змагання з волейболу сидячи серед ветеранів photo_camera 19:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: як Ірина Киба з Копичинців створює підсвічники та декор photo_camera 18:00 Сім дерев, які треба встигнути обрізати до кінця березня: врожай здивує 17:00 Після пожежі — знову за кермо: 87-річний чоловік з Тернопільщини відновив документи на авто 16:00 Від кав’ярні до автосервісу: скільки коштує бізнес під ключ у Тернополі та які є варіанти photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up