Марія Бочан
43-00-50
Марія Бочан - Всі Статті (242)

А вам цікаво, скільки жителів області одружилися? У сусідніх областях у шлюб вступили більше пар. Дивіться список «магічних» дат для реєстрації шлюбу в лютому і поспішайте забронювати. Як, куди швидко і легко подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, а кому шлюб не можна укладати?  Ми з'ясували.  

Ніхто, окрім агресора (а може, навіть і він сам) не знає: бути війні чи ні. Але люди мають бути підготовлені, аби знати, як діяти в надзвичайних ситуаціях.  Чим займається місцева влада, як готує краян, ми запитали у них.

Вуличних кіосків або МАФів у Тернополі безліч. А ви задумувались, як і де взяти документи, розкрутити бізнес і «набити» клієнтуру в кіоску? Є простіший вихід — купити готовий МАФ. У Тернополі продають різноманітні кіоски. Відібрали пропозиції на всяк смак!  

Як зменшити шалену плату за обігрів під'їздів?  Одні надіються на акти робочих груп і перерахунок, інші переконані: тільки лічильник покаже, скільки ж насправді будинок використав тепла. А як насправді? Скільки коштують ці лічильники і хто має їх оплачувати, з'ясовували журналісти «20 хвилин».  

Християни вірять, що освячена у цей день вода - цілюща і дарує благословення. Тому 19 січня багато тернополян поспішають у свої церви чи на джерела, аби набрати водички.

Впродовж останнього тижня тернополяни стали задумуватись, як перейти на автономне опалення будинку або квартири цілком. Чи реально це зараз і що для цього потрібно? Про механізм переходу читайте у тексті.  

Поки одні тернополяни із «космічними» платіжками на руках думають, де взяти гроші на оплату обігріву під'їзду і підвалу, інші пишуть у соцмережах — платити не будемо! Тож хто виграє від цього? Ми вирішили розібратися, що «світить» тим, хто навідріз відмовляється платити за ті послуги, які раніше були безкоштовними.   

Одні переїжджають із села до міста, іншим — набридла міська метушня. Чи можна купити добротну сільську хатину в області за невеликі гроші? А з городом, садом чи виноградником? Ми роздивились актуальні і дешеві варіанти заміського житла, яке продають.  

Скільки пакунків у залишках? На що розраховувати майбутнім мамусям, дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Банер із зображенням Степана Бандери розмістили на будівлі Тернопільської ОДА наприкінці грудня. Ввечері 14 січня буревій пошматував його... Звідки гроші і хто оплатив монтаж? Чи стане це щорічною традицією, ми запитали в обласної ради.

keyboard_arrow_up