Марія Бочан
43-00-50
Марія Бочан - Всі Статті (68)

Головні зміни серпня з’ясували та підсумували журналісти «20 хвилин». Які нові правила перетину державного кордону для громадян та іноземців?  Доплати школярам по 2 тисячі гривень для підготовки до навчального року: хто отримає? Скільки тернополяни відпочиватимуть у серпні? Та що з тарифами на газ та електроенергію? Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.

Навіть звичайне на перший погляд село області може здивувати міського жителя своєю мальовничістю та дати відчуття «ніби не вдома». У яких регіонах області таких найбільше?  Знайомтеся з підбіркою колоритних сіл Тернопілля на всяк смак від «20 хвилин» та обирайте куди податися. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Тернопіль зі всіх сторін по периметру оточують села, які у порядку реформи децентралізації не об’єдналися з Тернополем, хоча мали шанс: Біла, Велика Березовиця, Підгороднє та інші. Що кажуть їхні старости: жаліють чи ні та чому? Що вже зроблено за час об’єднання у громадах, а що – у планах? Де лікуються, навчаються?

Професія адвоката — одна із найбільш оплачуваних професій як в світі, так і в Україні. Скільки ж заробляють тернопільські адвокати? Аналізуємо гонорари адвокатів у різних справах. Хто і як повертає витрати на адвоката? Кому належить право на безкоштовну допомогу професійного адвоката, пояснюємо. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

У липні породіллі зможуть офіційно вибирати між натуральною допомогою «Пакунок малюка» та її грошовою компенсацією. Чи вже є у тернопільських лікарнях Пакунки? Куди звертатися за грошовою компенсацією і скільки вона становить: алгоритм дій. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.  

Коли приходить пора, батьки малюків стикаються із важким вибором: який садочок кращий – державний чи приватний? У Тернополі та околицях все більше приватних дитсадків. Що вони пропонують та за які гроші? З чого складається дитяче меню і хто контролює організоване харчування дітей? Ми зібрали відгуки тернополянок про приватні садки, дізнаємось про плюси та мінуси із першоджерел. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Виїзд за кордон завжди хвилюючий. Особливо це стосується роботи за кордоном. Робочий страховий поліс – один із найважливіших документів, завдяки якому працюватиметься спокійніше.  Що покриває робоча страховка, яка її найдешевша програма і чи гарантує вона якість послуг? На що в першу чергу зважати, обираючи страховку, пояснює фахівець у сфері страхування.  Своїм досвідом нещасних випадків за кордоном діляться тернополяни.  Що нового пропонують місцеві страхові у своїх пакетах, пов’язаних з COVID-19, аналізуємо. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!

Сучасний світ диктує нам нові правила. За статистикою багато пар живуть разом без реєстрації шлюбу: не зв’язують себе ні офіційними вузами в органах РАЦСу, ні моральними у церкві. Серед тих, хто живе без реєстрації шлюбу, побутує думка, що почуття вбиває саме офіціоз, а без нього у пари все ідеально і легко. Противники «життя на віру» вважають, що люди погоджуються на таке життя доти, доки не трапиться хтось кращий. Кому справді зручніші такі відносини: чоловіку чи жінці? Які підводні камені криються у неофіційному співжитті на психологічному та юридичному рівнях, та які його наслідки, розбиралися журналісти «20 хвилин» разом із експертами.

На Тернопільщину знову прийшла спека. У таку погоду хочеться охолодитися та скупатися. Хтось захоче ще й порибалити у затінку. Чи є офіційно дозволені місця для купання в області, де вони? Які водойми найбільш облюбовані мешканцями? Читайте та дізнавайтесь ТОП місць для купання та відпочинку біля водойм. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.

У підпорядкуванні Міносвіти перебуває понад 130 вищих навчальних закладів, зокрема, класичні університети, академії, інститути, консерваторії. Журналісти «20 хвилин» склали рейтинг вишів сусідніх областей. Куди піти здобувати омріяну професію і як не загубитися у потоці інформації? Допомагаємо майбутнім абітурієнтам.  Дивіться наш рейтинг університетів Заходу із цінами. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

keyboard_arrow_up