10-річна тернополянка Тоня потребує трансплантації печінки. Допоможіть зібрати кошти

10-річна тернополянка Тоня потребує трансплантації печінки. Допоможіть зібрати кошти

Допомоги потребує Тоня Мончак, якій десять років. Діагноз дівчинки -  первинний склерозуючий холангіт, вона потребує трансплантації печінки. Рідні дитини просять допомоги у всіх небайдужих.

Тоня через свою хворобу змушена себе у всьому обмежувати. Кожного дня вона чує багато заборон: не бігай, не можна з"їсти, не можна до інших діток, щоб часом не захворіла, розповідає мати дівчинки Оксана. Початки хвороби медики виявили, коли дівчинці було чотири роки.

Декілька тижнів тому Тоні провели обстеження в ДУ "Інститут хірургії та трансплантації О.О. Шалімова" , де остаточно підтвердили, що їй потрібна трансплантація печінки. Донором дівчинці буде тато.

Інститут проведе операцію безкоштовно, але дуже великі кошти будуть потрібні на медикаменти і реабілітацію, час якої буде залежати від стану дитини. Потрібно зібрати 40 тисяч доларів.

  - Вся наша родина просить про допомогу в цей не легкий для нас час, - каже мама. – Ми проста сім’я і зібрати такі кошти самотужки не в змозі, тому надіємось лише на допомогу небайдужих.

Довідка :

Номер рахунку Приват банк:

5168 7573 3908 0469

отр. Мончак Оксана Романівна

тел.: 0685227536(мама Оксана)

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Тернопільські студенти здобули призові місця на модному конкурсі photo_camera 20:00 У Бережанах дефілювали у старовинних строях з 17 сіл громади photo_camera 19:00 Тернопільська «Нива» зіграла внічию в останньому домашньому матчі сезону play_circle_filled 18:00 Двоє жителів Тернопільщини втратили через шахрайство понад 145 тисяч гривень Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:04 Побиті вікна і дерева на сходах: Будинок культури залізничників поступово руйнується 16:03 Службовця ТЦК викрили на шахрайстві й хабарі — під час затримання у нього виявили наркотики 15:02 Важливо, що про них пам’ятають: у День Героїв нагородили тих, хто віддав життя за Україну. Посмертно 14:00 Призначили дату розгляду апеляції нардепки Марченко, якій присудили два роки тюрми 13:00 У палатах обласної дитячої лікарні облаштували розкладні ліжка для рідних пацієнтів photo_camera 12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up