6 жовтня у Тернополі відкриють Гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини

6 жовтня у Тернополі відкриють Гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини

Працівники Гуманітарного хабу допомагатимуть людям, які через широкомасштабну збройну російську агресію були вимушені покинути свої домівки на Луганщині.

Завтра, 6 жовтня, у Тернополі відбудеться відкриття Гуманітарного хабу Сєверодонецької міської військово-цивільної адміністрації для внутрішньо переміщених осіб Луганщини.

Про це повідомляють в Тернопільській облдержадміністрації. 

Головною метою Гуманітарного хабу є підтримка переселенців з окупованих територій Луганської області. Вони зможуть отримувати гуманітарну допомогу та професійні поради з питань пошуку роботи і працевлаштування, медичні, юридичні та психологічні консультації, а також допомогу у розв'язанні важливих питань.

Відео дня

Відкриття у Тернополі такого осередку стане потужним кроком у співпраці Тернопільської та Луганської областей, а також безпосередньо Тернопільської та Сєверодонецької міських територіальних громад.

Захід відбудеться за адресою: вул. М.Грушевського, 5а о 15:00.

Нагадаємо, що 14 вересня у Тернополі відбулося офіційне відкриття центру підтримки внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь». Відвідуючи центр підтримки, маріупольці, котрі знайшли прихисток у Тернополі, зможуть отримати первинний медичний огляд, гуманітарну, психологічну, юридичну та соціальну допомогу.

 Читайте також:

У Тернополі запрацював центр підтримки внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь»

У Свято-Троїцькому духовному центрі відкрили гуманітарний хаб для переселенців і потребуючих

На Тернопільщині відкриють ще один гуртожиток для переселенців

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up