У Свято-Троїцькому духовному центрі відкрили гуманітарний хаб для переселенців і потребуючих

Гуманітарну допомогу привозять закордонні партнери.
В Тернополі у Свято-Троїцькому духовному центрі Данила Галицького відкрили гуманітарний хаб для внутрішньо переміщених осіб та тих хто потребує допомоги.
Про це повідомляє Тернопільська обласна військова адміністрація.
Відкриття подібного місця стало можливе завдяки сприянню Громадської ради при Тернопільській ОВА та громадським організаціям області.
"Ми повинні допомагати ВПО із максимально зручним переїздом на Тернопільщину та подальшим влаштуванням. Дуже часто буває, що люди їхали поспіхом і не мали змоги взяти з собою одяг, речі першої потреби. Ми маємо закордонних партнерів, які привозять гуманітарну допомогу і на базі духовного центру відкрили цей хаб, аби допомагати людям. Також велика дяка отцю Миколі Зінькевичу, який допоміг нам з приміщенням", — зазначив голова громадської ради при Тернопільській ОВА Валерій Федорейко.
Читайте також
- Продукти харчування, одяг й не тільки. Що та скільки переселенці можуть отримати на базі «Карітасу»?(РЕПОРТАЖ)
- Скільки переселенців залишилися в Тернополі на тривалий час: нові дані
- Якими безоплатними послугами можуть скористатися переселенці у Тернополі
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.