"Ми віримо, що зможем подолати біду": 15-річному Юрію із Кременця потрібна термінова допомога на лікування

"Ми віримо, що зможем подолати біду": 15-річному Юрію із Кременця потрібна термінова допомога на лікування
  • Юрію Гладищуку із Кременця лише 15. Хлопець вже переніс чотири хіміотерапії та готується до ще до двох, після яких буде операції. Сім'ї потрібна негайна допомога. 
  • У серпні цього року в Юри виявили саркому правої великогомілкової кістки ІV ступеню. 

- Зараз Юрчик почуває себе добре, показники аналізів коливаються, але ми віримо, що з Божою допомогою зможемо подолати біду, - каже мати Юрія Галина Гладищук.

Вже кілька місяців хлопець разом з мамою практично живе у Київському онкологічному центрі. Кілька днів тому хлопцю завершили вводити четвертий курс хіміотерапії. Зараз він готується до операції, кошти на яку лише почали збирати.

Батьки просять усіх небайдужих відгукнутися на їхню біду. Хлопцю лише 15, він студент-першокурсник Кременецького лісотехнічного коледжу. Юрі потрібна ваша допомога.

Довідка: 

Кошти для лікування Юрія можна перераховувати на рахунок:

МФО 305299  “ПриватБанк” 5168757380043184 Одержувач: Гладищук Г.В.

Валютний рахунок:  5168757367477660 Одержувач Гладищук Г.В.

Номер тел. Галини Гладищук: 098 975 52 08

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 «Так і не дізнався, що має сина…»: після понад року пошуків воїн Михайло Ониськів повернувся «На щиті» 18:39 Судитимуть двох жителів Чортківського району за незаконну порубку дерев на майже 150 тис грн 17:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 12 лютого (оновлюється) 17:40 Туман і ожеледиця: синоптики попереджають про «жовтий» рівень небезпеки на Тернопільщині Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 17:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 14-15 лютого 16:30 Ветеран з Тернопільщини став почесним донором України photo_camera 15:36 У будинку на 15 Квітня, що постраждав від ракетного удару, відновлюють другий під'їзд 15:02 П’яного водія, з вини якого загинула 16-річна студентка, суд відправив до тюрми 14:15 Тернопільські підприємці можуть отримати одноразову грошову допомогу на енергопідтримку: які умови 13:30 «Штучні люди» та «Шлях до світанку»: тернополян запрошують на презентацію книги та кінопоказ 13:00 Помер знаний педагог з Тернопільщини Микола Тесля — засновник Більче-Золотецької мистецької школи 12:10 У крадіжці з водоматів у Тернополі підозрюють 20-річного хлопця 11:31 Конфлікт у тернопільській маршрутці переріс у бійку — є постраждалі 11:10 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 10:40 Олімпіада-2026: 12 лютого у командній естафеті українських санкарів виступатимуть троє атлетів з Тернопільщини 10:10 Вчителька 22-ї школи перемогла в обласному етапі конкурсу «Учитель року-2026» 09:37 Зеленський ввів у дію рішення РНБО про гарантії безпеки для України 08:55 Уряд запускає безвідсоткові позики для людей, які вимушено переїжджають через надзвичайні ситуації 08:50 На Протасевича через аварію утворився затор
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up