"Пішов не тією дорогою", - каже тернопільський безхатченко

"Пішов не тією дорогою", - каже тернопільський безхатченко

Безхатченко Павло збирає милостиню неподалік Центрального ринку у Тернополі. Чоловік родом із Миколаєва,  на вулицях Тернополя живе вже 8 років. У нього ампутовані частини ніг. Каже, спав на вулиці зимою, його присипало снігом і обморозило кінцівки. 

Чоловік розповідає, що пішов у житті не тією дорогою. Сидів у тюрмі. Спочатку його засудили несправедливо. Між «районами» була бійка, в якій брало участь біля 300 людей. Дехто був з пістолетом, з ножем. Коли приїхала міліція, то зловила семеро «крайніх» і заарештували. Як свідчить чоловік, правоохоронцям потрібно було скинути на когось вину і засудили тих, кого зловили. Йому дали 10 років позбавлення волі. Та чоловік каже, що він не винен.

Проте, коли вже вийшов із тюрми – пограбував магазин, потім скоїв ще інші злочини і через це знову його заарештували.  Так він відсидів всього 19 років.

Згодом Павло жебракував і гроші віддавав молдаванам. А ті давали йому місце, де можна трохи зігрітися, і їжу, яка швидше всього була із смітника. Тому він пішов чоловік від них переїхав в інше місце.

- Я в посадці спав голодний, холодний,  - згадує пан Павло. - Люди ходили, я говорю: «Люди, поможіть, я їсти хочу, помираю». Одна жінка каже:  «Бог тобі простить». Дала 10 гривень. І я пішов їсти, знов горе заливати. Бог допоміг, але я пішов по іншій дорозі.

В Тернополі Павло вже 8 років живе на вулиці, інколи забирають його в дім престарілих, але виникають проблеми в нього через те, що немає документів.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Демьян
    Так він і далі "працює" то лі на циган то лі на тих молдаван-його щоразу привозять та забирають такі люди !( Тай там є камера,можете переглянути запис і пересвідчитися !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 21:00 Де освіжитися у Тернополі біля води: добірка розваг з актуальними цінами 20:05 «Верніть Федорова». Десятий день тривають мітинги у Тернополі photo_camera 19:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 18:00 На Кременеччині відбулася Всеукраїнська проща родин загиблих у російсько-українській війні photo_camera 17:07 «Завжди було відчуття, що повернуся», — історія техніка роти артбригади 16:03 Купив в інтернеті довідку про інвалідність дружини і звільнився, отримавши виплати. Що вирішив суд 15:00 Автоматичне продовження відстрочки: що змінилося для батьків дітей з інвалідністю 14:20 На Тернопільщині внаслідок пожежі загинула 75-річна жінка 13:00 Міносвіти оновило портал для навчання дітей за кордоном
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up