Сергію Ухману, який потрапив у ДТП в Польщі, необхідна допомога на лікування

Сергію Ухману, який потрапив у ДТП в Польщі, необхідна допомога на лікування
  • Житель Чорткова Сергій Ухман – один з постраждалих в ДТП, яка трапилась 6 березня поблизу міста Радимно Підкарпатського воєводства, за 30 км від кордону з Україною. Автобус сполученням Познань-Херсон, у якому перебувало 57 осіб, зокрема двоє водіїв, перекинувся, з’їжджаючи з автомагістралі A4 до пункту обслуговування пасажирів Кашице.
  • Пан Сергій у важкому стані. Родичі чоловіка збирають кошти на лікування.

В аварії загинули шість громадян України. Десятки зазнали травм. Як розповіла колишня дружина Сергія Вікторія Будз – це стало шоком.

– Ми розлучилися з Сергієм, але в хороших стосунках, звістка про аварію шокувала нас усіх, – каже жінка. – Сергій хотів повернутися до 8 Березня додому. Його батька мали оперувати, і він віз гроші на операцію. Нас повідомили, що автобус, у якому їхав, потрапив в аварію.

Допомогу потерпілим надавали понад сотня польських рятувальників з залученням спецтехніки та вертольотів. Сергія Ухмана доправили у лікарню. Йому вже провели першу операцію.

– Його стан важкий, він травмував хребет, – розповіла Вікторія. – Ми зв’язувались з консулом. Ми знаємо, що вже провели першу операцію. Скільки хірургічних втручань потрібно буде – ми не знаємо. Вже телефонували роботодавцю. Збираємо кошти на лікування і реабілітацію, бо витрати на лікування Польща не покриє повністю.

Найбільший страх у рідних – чи зможе Сергій стати на ноги, оскільки він травмував хребет.

– Лікарі кажуть, що він відчуває ноги, але як все буде далі – не знаємо, – додає Вікторія.

Довідка:

Рідні чоловіка просять допомоги у небайдужих. Перерахувати кошти можна на номер картки мами 

5375 4141 2351 7228 - Ганна Баран 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (722)
  • Галина Малишева
    +++++
  • Alina Hronska
    ++++++++++
  • Марія Крачан
    ++++++++
  • Анна Шиловских
    Господи спаси і сохрани Сергія та дай йому життя і здоров'я та довголіття. Амінь. +++++++++++++++++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up