Тернополянин Олексій Яковлєв просить про допомогу

Тернополянин Олексій Яковлєв просить про допомогу

Стеноз трахеї - такий діагноз поставили лікарі 43-річному тернополянину Олексію Яковлєву. У чоловіка уже було дві операції на трахею, потрібна ще одна. Лікування дороге, тому він просить допомогти небайдужих людей.

-  У липні 2016-ого року у мене був інсульт, тоді я впав з драбини і втратив свідомість, - розповідає Олексій Яковлєв. - З собою телефона я не мав, а мама була на дачі. Пʼять днів, поки я був у комі та на штучній вентиляції, лікарі не знали хто я і звідки, бо документів при собі теж не було. Коли прийшов в себе, то в горлі була трубка. Говорити я досі не можу.

Тоді Олексієві лікарі поставити діагноз - стеноз трахеї. В чоловіка уже було дві операції на трахеї. Потрібна ще третя. 

- У мене ще була переламана пʼятка і я зараз ходжу з милицями. Пішов запальний процес і почались ускладнення, - каже Олексій Яковлєв. - Мені на рік дали інвалідну групу, але там 1247 гривні пенсії, мама також на пенсії. А на лікування постійно потрібно багато коштів.  Тому я прошу небайдужих людей допомогти мені. 

Довідка

Оскільки Олексій не говорить, то з ним можна звʼязатися через Viber за номером - 067-500-55-44 або у соцмережі Facebook.
Кошти на лікування можна перераховувати на картку "ПриватБанку" 5168 7572 8026 7719 Яковлєв Олексій Вікторович. 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині найнижча середня пенсія в Україні: Опендатабот 21:00 У Тернополі рятувальники визволили собаку з колодязя 20:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 29 січня 20:01 Забої голови, переломи передпліччя та щиколотки: у травмпунктах Тернополя збільшилася кількість пацієнтів Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 19:00 Понад 8,9 млн гривень спрямували на ремонти та розвиток закладів освіти в Тернополі 17:51 Тернопільська міська рада надасть майже 10 мільйонів гривень власникам зруйнованих квартир в будинку на вулиці Стуса, 8, який знищила ворожа ракета 19 листопада 2025 року (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:00 У Чорткові відкрили реабілітаційне відділення photo_camera 16:35 Юриста з Тернопільщини підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон 16:30 У дворах Тернополя вже встановили понад 500 камер: як долучитися до програми 16:00 Спортсмени з Тернопільщини виступатимуть на зимовій Олімпіаді в Італії 15:32 У Тернополі спільною молитвою вшанують пам'ять полеглих захисників 15:19 Судитимуть лікаря у Тернополі за неналежне виконання професійних обов’язків 14:40 Щоб не бачили різниці чи для покращення? Чому скасували загальні графіки: запитали в обленерго 14:35 У Тернополі затвердили титульний список з ремонту житлового фонду на умовах співфінансування 14:02 Лікарні та котельні виключають, а міськраду і елітні забудови — ні. Що не так з графіком відключень? 13:37 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 28 січня) 13:20 На виробництві у Бережанах травмувався 21-річний працівник 12:43 Підпільний цех з виробництва алкоголю ліквідували на Тернопільщині 12:07 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці Андрію Гринюці та Дмитру Скільському
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up