Восьмирічній дівчинці на лікування потрібні 100 тисяч доларів

Восьмирічній дівчинці на лікування потрібні 100 тисяч доларів

8-річній дівчинці Вікторії Павлік з Волині терміново збирають кошти на лікування. На операцію за кордоном необхідно 100 000 тисяч доларів.

Маленькій дівчинці поставили діагноз: дитячий церебральний параліч, подвійна гепіплигія. Когнітивна недостатність, симатоматична епілепсія, субарахноїдальна кіста лобно-тім’яних ділянок обох півкуль головного мозку, внутрішня компенсована гідроцефалія.

Лікувати дитину погодилися у ізраїльській лікарні Хаддаса. Лише на обстеження у медзакладі, яке триватиме 5-7 днів, та проживання неохідно $7 000 доларів. Вже за результатами обстеження, дитині призначать операцію, яка обійдеться у 100 тисяч доларів.

Після операції на дитину чекає реабілітація у Трускавці. Курс відновлення триватиме 2 місяці і коштуватиме 50 тисяч гривень.

Родина не має таких коштів, тож звертається за допомогою до усіх небайдужих.

- На Ізраїль зібрали тільки понад 100 тис.гривень, це дуже мало. Допоможіть ще нашій Вікусі, не залишайте самих у біді, ми не можемо сидіти, склавши руки і чекати, - просить мама дівчинки Леся Павлік.

Усі, кому небайдужа доля 8-річної дічинки, можуть переказати кошти за такими реквізитами: рахунок ПриватБанку 5168 7427 1002 1423 мама Павлік Леся Олексіївна (097 873 16 63).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Володимир Якович Павлік
    з новим роком вас усіх ми вже у новому році а допомога все ніяк не збирається зібрали тільки 2000.тис гривень поширень багато а надходжень немає люди ця красуня важко хвора дівчинка вікуся потребує від кожного із нас допомоги якщо кожен із нас непроідеться раз чи два маршруткою а пройдеться пішком невипє кави а спрямує ці гроші для порятунку вікусі то це вже і буде допомога для дівчинки для іі згорьованих батьків до наближення завітноі мріі до одужження якби всі і кожен допоможіть приват банк рахунок 5168 7427 1002 1423
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 21:53 Аварія з травмованими на Дамбі. Є рятувальники, поліція та швидка 21:00 У Гусятині замість легкого кіоску з’явився повноцінний відпочинковий комплекс. Його знесуть, — прокуратура 20:05 Мітингу біля ОВА не було. Захід не погодили Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 20:03 «Борітеся — поборете, вам Бог помагає». З чеченського полону повернувся Михайло Торченюк 18:25 На проспекті Бандери зіткнулися три автівки: є постраждалі 17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом на Дружбі: поліція відкрила кримінальне провадження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up