Мешканців Петлюри "задобрюють" пам’ятником і фонтаном

Мешканців Петлюри "задобрюють" пам’ятником і фонтаном
  • Встановити пам’ятний знак Симону Петлюрі, фонтан та зробити благоустрій за власний  кошт на бульварі Петлюри хоче Громадська організація "Підприємці Галичини".
  • Проте, саме чоловік очільниці цієї організації причетний до будівництва скандального готелю на бульварі Петлюри, проти якого протестують тернополяни.

Про ініціативу від організації "Підприємці Галичини" повідомила під час засідання виконкому міськради 5 липня заступник міського голови з фінансових питань Вікторія Остапчук. На виконкомі прийняли рішення про надання дозволу для проведення робіт. 

До речі, ГО "Підприємці Галичини", відповідно до даних Держреєстру фізичних осіб-підприємців та юросіб, очолює Ольга Шахін. Це - дружина Шахіна Мехмета, який є інвестором скандального будівництва готельного комплексу на бульв. Петлюри, проти якого виступають тернополяни.

Як кажуть мешканці, будівництво готелю не припинилось. Вони висувають версію, що таким чином забудовник хоче їх задобрити.

Нагадаємо, мешканцям вже ввірвався терпець через забудову. Як тільки розпочалось будівництво готелю, розлючені мешканці проломали паркан. Вони вже і перекривали дорогу біля Збаразького кільця, і пікетували міськраду та навіть зібралися з плакатами  перед концертом "Дзідзя". Поки що влада їх не почула - забудова Тернополя триває.

Коментарі (1)
  • Кактус
    вони думають люди вже взагалі ідіоти?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Пережив понад 100 операцій і створює авторські вироби з металу: історія захисника Олександра Безверхнього play_circle_filled 19:00 Будівельно-монтажні роботи на завершальному етапі: що вже зробили у будинках для ВПО в Тернополі 17:56 Смерть чоловіка у Тернопільському ТЦК: що відомо про загиблого та що знайшли під час обшуку в його квартирі 17:20 На Сахарова 26 травня буде обмежений рух транспорту Від читача 10:31 росія вдарила ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 16:50 На Торговиці відновили рух після ремонту дороги 16:10 За побиття цивільних одному службовцю ТЦК дали умовно, а інший відбувся штрафом 15:45 У Кременці рятувальники після аварії деблокували жінку з авто 15:05 У Тернополі за два дні зупинили 11 водіїв із ознаками сп’яніння 14:34 Дві котельні в Тернополі зупиняють на ремонт з 25 травня 13:45 У рідному селі Настасів зустріли двох братів-Героїв, які повернулись з ворожого полону photo_camera 13:07 Двоє 15-річних мотоциклістів постраждали в аварії на Бережанщині 12:18 В аварії у селі Мшанець загинув 11-річний хлопчик, ще троє людей травмувались 12:00 У лікарні померла жінка, яка потрапила під потяг у Бучачі 11:25 Держреєстратора з Тернопільщини підозрюють у незаконному відчуженні земель оборонного підприємства 10:56 22-річний тернополянин потонув у ставку в Залізцях 10:17 Понад тисячу учасників зібрали Наукові пікніки у центрі Тернополя photo_camera 09:37 Підтвердили загибель Героя зі Збаражчини Петра Гниди 09:02 Податок на розкіш: за які авто українцям доведеться платити у 2026 році 08:00 Три вулиці на «Дружбі» частково будуть без води 26 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up