Люди

Люди

У понеділок, 19 серпня, очільник Тернополя Сергій Надал привітав репресовану, та пізніше реабілітовану Віру Ліпську з 90-річчям. 

З 22:00 до 08:00 у приміщеннях житлових будинків та гуртожитках заборонено голосно співати, кричати, користуватися звуковідтворювальною...

Якщо думаєте, що в поважні роки, коли за паспортом уже поза 90, лише сидять і нарікають на життя, то ви помиляєтесь. Стефанія...

Вже 20 жовтня у Тернополі відбудеться четвертий жіночий фестиваль Best Mama fest. Цьогорічною новинкою стане премія «Найкраща...

Персональный стилист-шопер, імідж-консультант, експерт із разбору гардеробу тернополянка Ольга Вінницька впевнена, що всередині кожного живе справжня краса, яка лише чекає поки її відкриють. Тож на своїй сторінці у «Фейсбуці» (Olichka Vinnytska) днями провела цікавий експеримент – запропонувала вгадати по фотографіях її зріст у сантиметрах.

Пляж “Циганка” став найулюбленішим місцем відпочинку тернополян. У 2016-му його повністю змінили. Фонтан, відпочинкова та пляжна зони, сучасний дитячий майданчик - все це приваблює на берег ставу щодня сотні людей.  Проект реконструкції “Циганки” вже неодноразово нагороджували почесними відзнаками. Ми поспілкувались із людьми, які створювали цю красу.

У медсестер-контрактниць Надії та Люби Сімчук міцні сім’ї, кохані чоловіки теж близнюки, учасники АТО. Вони виховують чудових діток - у Надії два синочки, а в Люби син і донька.

"Дорослі люди очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин". Ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії.

Отець Сергій Ганчаров створив відеоблог "Падре Серж", де доступно з позиції церкви говорить про “заборонені теми”: корупцію, секс, алкоголь, татуювання та інші. Для чого священнику вести свій відеоблог, дізнавалась журналістка “20 хвилин”.

Про любов до фольклору, найближчі плани та враження від фестивалю “Файне місто”, на якому музиканти виступали, артисти розповіли журналістці “20 хвилин”. 

Значна частина адвокатської діяльності Андрія Кукурудзи була пов’язана саме із земельними  правовідносинами, а тому чоловікові було цікаво спробувати себе на державній службі. Про роботу в Держгеокадастрі він розповів у невеличкому інтерв’ю «20 хвилин».

"Дорослі люди очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин". Ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії.

Надія Німець у липні цього року вже вдруге побувала у зоні бойових дій на Сході України. Журналістка з Тернополя спочатку відстоювала краще майбутнє під час подій на Майдані і з того часу живе війною та боротьбою за незалежність.  Наступного дня після повернення з зони проведення ООС Надія Німець поспілкувалась з журналісткою “20 хвилин”. Яка вона, війна у розпалі. 

Редакція газети "RIA плюс" та сайту "20 хвилин" започатковує новий проект для амбітних, талановитих та кмітливих. Про що мова? Якщо ви взяли життя у свої руки, тобто маєте невеликий бізнес, ми готові інформаційно підтримати вашу справу.

keyboard_arrow_up