Люди

Люди

photo_camera

Літо - час яскравих кольорів, відпочинку та чудових фото. Ми обрали 10 фото, які показують Тернопільське літо у всіх його...

photo_camera

Лише за рік три пари із числа військовослужбовців об’єднали свої почуття у сім’ї, у деяких уже навіть народилися малюки....

Анжела Патіота із Бережан отримала максимальну оцінку на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури.  Рецептом...

Як проходять зустрічі анонімних алкоголіків і навіщо вони потрібні людям розповів алкозалежний, який пиячив понад 30-ть років,...

Наймолодший студент України Мирослав Корицький вступив у вищий навчальний заклад у 15 років. Зараз йому 17 і він навчається в Тернопільському національному економічному університеті. В рамках проекту "Прогресивна молодь", інформацію про наймолодшого студента України внесли до Вікіпедії.

Проект «Не падай духом» продовжує газета «RIA плюс» та сайт «20 хвилин». Ми розповідаємо про те, як тернополяни здолали важкі недуги та навчились жити зі страшними діагнозами. Вір у себе щодня, щосекунди!

До будинку сім'ї Котиків у с. Кровінка Теребовлянського району вже чотири роки приїжджають, як до музею. Криниця тут ховається у середині скульптури Лісовика,  альтанка ж спроектована, як справжній казковий будинок. Усі скульптури Олег Котик творить разом з дружиною Оксаною та братом Русланом.  Майстрів,  які працюють у жанрі казкової скульптури, на Тернопільщині та в околицях більше немає. 

На невеличких брошках, сережках, кулонах тернополянка малює пташок. Вони настільки природні, що здається так і полетять

Якщо є сила, яка людей вбиває, то має бути і та, яка їх рятує. Лікарів на війні називають “янголами в білих халатах”.   До Дня медика, який відзначали 16 червня, ми поспілкувались із хірургом міської лікарні швидкої допомоги Едуардом Ремезюком. Він пройшов війну, а загалом, оперує людей уже чверть століття

"Дорослі люди очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин". Ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії.

Студент Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Євген Тройчин вже рік їздить на велосипеді на дальні дистанції. На вихідні додому в Корець Рівненської області він вирішив доїхати не  автобусом, а велосипедом. 

Якщо думаєте, що в поважні роки, коли за паспортом уже поза 90, лише сидять і нарікають на життя, то ви помиляєтесь. Стефанія Новацька із села Слобідка Козівського району – яскравий приклад того, що вік – не привід відмовлятися від мрій чи вподобань.

Що таке алкоголізм, що робити, якщо вирішив припинити вживати, а не можеш, про життя після одужання розповів алкозалежний, який пиячив понад 30-ть років.   А коли втратив все, що було важливе для нього у житті, кинув пити.

Що знають про українську кухню за кордоном,  яких тенденцій не вистачає українцям, і загалом про роботу кухаря розповів відомий шеф-кухар, володар нагороди Global Chef Award 2017 за пропагування національної кухні в світі Юрій Ковриженко.  

keyboard_arrow_up