Люди

Люди

Благодійна організація «Карітас» Тернопіль розповідає історії людей, які рятували себе та свої сім'ї від війни. Кожна з них береже у серці мрію повернутись до рідного дому і з болем згадує про пережите.

Іван Космина з Гусятина їздить на візку понад 10 років. Чоловік вирішив довести, що інвалідність не є перепоною для життя.

Фахівці роблять повний огляд та за потреби лікують зуби й обов’язково здійснюють професійну гігієну ротової порожнини.

«Тернопільщина туристична» розповідає про наших краян, які захищають Україну.

Дитинство‭ ‬і‭ ‬рання‭ ‬юність‭ ‬всесвітньознаної‭ ‬співачки‭ ‬—‭ «‬Вагнерівської‭ ‬примадонни‭»‬ ХХ‭ ‬століття‭ ‬—‭ ‬Соломії‭ ‬Крушельницької‭ ‬пройшли‭ ‬у‭ ‬притернопільському‭ ‬селі‭ ‬Біла. 23 вересня 2022 року минає 150-та річниця від Дня народження української оперної співачки Соломії Крушельницької.

Після 24 лютого багато українців зі східних і південних регіонів по-новому відкрили для себе Захід. Для декого він став тимчасовим прихистком, а для когось – місцем постійного проживання, де люди планують почати нове життя. Громада із центром у старовинному місті Шумськ, що на Тернопільщині, стала порятунком для кількох тисяч українців, чиї рідні міста й села опинилися в епіцентрі війни.

Як громади можуть діяти в час війни, розповідають наші друзі з редакції «ШоТам».

Прізвища нашого Героя ми назвати не можемо, однак за походженням воно вказує на військовий фах. Старший солдат роти матеріального забезпечення Тернопільської артилерії  Василь на псевдо  Гармата. Продовжуємо проєкт «Героям Слава»

З 22 вересня у Тернополі відновлюють масковий режим. Засоби індивідуального захисту відтепер знову обов’язкові у громадському транспорті, у магазинах, ТРЦ, закладах харчування та інших місцях скупчення людей. Що про це рішення думають пересічні тернополяни і чи носитимуть маски – у них поцікавились журналісти «20 хвилин». Дивіться на відео.

keyboard_arrow_up