Люди

Люди

Друге життя використаним електричним лампочкам дає тернопільська художниця Ольга Чіркова. Вона перевтілює їх у ексклюзивні...

Кохання приємне та непередбачуване. Одні знаходять його зовсім поруч, інші їдуть далеко за межі країни, аби відчути весь...

12-річна Софія Чіп за декілька місяців занять вдома навчилась складати кубик Рубіка менше ніж за півхвилини. Також школярка...

14 грудня вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вже минуло 32 роки цієї трагедії, та...

Ветерани тернопільської експериментальної електроніки, гурт ZSUF, розповіли журналістці «20 хвилин» про свій творчий шлях.

13 грудня - свято Андрія. Назва походить від імені апостола Андрія Первозванного, пам’ять якого відзначається в цей день. Походить ім’я Андрій зі Стародавньої Греції. У ті часи слово «андрос» означало «чоловік», «людина». Від нього пішло ім’я Андреас, яке на Русі перетворилося в Андрія – «хоробрий», «мужній», «сміливий».

Кожна жінка заслуговує на те, аби почуватися особливою, незалежно від віку, ваги та інших факторів. Але при цьому, як кажуть психологи, вона повинна сама усвідомити свою неповторність. І працювати…над собою. Як говорить Коко Шанель «Немає некрасивих жінок, є лише ліниві».

Тернополяни розповіли про їхні улюблені новорічні фільми для перегляду в довгі зимові вечори.  

Цьогорічна переможниця Кубку України з сноубордингу та учасниця зібрної України з цього виду спорту Наталя Федишин у свої п’ятнадцять років є кандидатом у майстри спорту.  

Єдину правдиву версію «Кобзаря» з оригінальними текстами репрезентував у Тернополі мовознавець Микола Зубков. Це вже шосте доповнене видання «Кобзаря» без цензури.

З року в рік діти просять у Чудотворця найбажаніше. І ці списки змінюються відповідно до часу і потреб. Якщо раніше “замовляли” іграшки і солодощі, то тепер у листах чимало техніки.

Щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Це свято усіх тих, хто працює в обласних, міських, районних та сільських радах.

7 грудня минає 30 років, відколи стався катастрофічний Спітакський землетрус у Вірменії. Тернополянин Сергій Сінкевич був одним із ліквідаторів лиха. Ексклюзивно для “RIA плюс” і "20 хвилин" чоловік поділився спогадами про цю подію.

Свято святої великомучениці Катерини, припадає на 7 грудня. У давнину це було свято дівочої долі, але згодом церква пов'язала його зі святою Катериною. Це ім’я походить від грецького слова «чистий», “незаплямований”.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up