Люди

Люди

Олександр Салій, який є родом з Тернополя, – єдиний суддя-іноземець в історії англійського професійного футболу. 

33-річна тернополянка Юлія Тутік разом з мамою володіють мережею магазинів з екотоварами. Як їй вдається поєднувати успішне ведення бізнесу з вихованням дітей, читайте у матеріалі. “20 хвилин” розпочинає серію публікацій про молодих тернополянок у бізнесі — "Я успішна!"

Сім вершин світу мріє побачити Ростислав Підгірський з Тернополя. І він вже почав це втілювати в життя. У 2018-му хлопець піднявся на найвищу гору Європи, а у лютому цього року піднявся на вершину Африки - Кіліманджаро. Емоціями з подорожі Ростислав поділився з читачами “20 хвилин”. 

Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Пушкіна, 5 вже два роки живуть без гарячого водопостачання. Вони зверталися до різних інстанцій, та результату ніякого.

У редакцію «20 хвилин» звернулася тернополянка Людмила та повідомила, що в її багатоквартирному будинку, що на вулиці Пушкіна, 5 ось вже два роки немає гарячої води. Мешканці обурені, адже продовжують сплачувати кошти за неї. У чому причина, розбиралися «20 хвилин».

Концерти Олександра Божика в Тернополі вже впродовж кількох років збирають повні зали. А сам він зізнається: в місті завжди його зустрічають особливо тепло. Наступний концерт скрипаля-віртуоза відбудеться 8 Березня у ПК "Березіль". Тож чого чекати цього року та як карантин скорегував плани, читайте в інтерв`ю "20 хвилин".

Останній день зими подарував тернополянам хмарну та вітряну погоду, хоч і з позначкою «плюс». Попри це, чимало жителів та гостей міста вийшли на площу Тернополя. А «20 хвилин» поцікавилися в тернополян, якою ж для них видалася зима.

До флешмобу #ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ приєдналася Іра Нова — солістка гурту SELFY.

Тернополянка Наталія Гевко не уявляє свого життя без фіалок. Розпочинала із кількох вазонів на підвіконні. Зараз має їх кілька сотень. Жінка розповіла як доглядає за рослинами та як виростити квітучу фіалку з листочка.

Виписка з пологового, нерви у приймальні та крики сусідок у палаті, які теж народжують. Усього цього вирішила уникнути тернополянка Ірина, після того, як народила в пологовому першого малюка. Двох інших дітей жінка народжувала вдома.  Що про пологи вдома думають жінки та медики. Які небезпеки можуть бути, якщо ви наважились народжувати не в медичному закладі, читайте у матеріалі. 

keyboard_arrow_up