Люди

Люди

Ольга Кавун, 47-річна художниця з Чортківщини, займається мистецтвом всього три роки. Попри це, картини жінки прикрашають домівки в Англії, Прибалтиці, США і по всій Україні. Вже другий рік рідні Ольги – на фронті. А вона у цей час продає свої роботи, віддаючи кошти на ЗСУ, а ще проводить арт-терапевтичні майстер-класи для дітей та дорослих. Історію копичинчанки – розповідаємо у нашому матеріалі!

Волонтерська група при церкві Святого Івана Богослова у Тернополі вже три місяці займається виготовлення маскувальних сіток для українських військових. За цей час сплели їх понад 100 штук. Плетільникам від 35 років і до сімдесяти. Розповідаємо про них більше. Чому вирішили долучитись до благодійної ініціативи?

Підписав контракт у 19-ть, вважаючи, що вибір кожного — захистити Батьківщину, щоб сміливо себе називати українцем після війни. Знайомтеся, наш герой — розвідник Тернопільської артилерії на псевдо Фарт

При церкві Святого Івана Богослова на проспекті Злуки плетуть маскувальні сітки для ЗСУ. Займається цим небайдужа молодь, а також тернополяни поважного віку. Від вересня жінки і чоловіки виготовили понад 100 сіток та передали на «гарячі» напрямки. Наша журналістка познайомилась з волонтерами і дізналась більше про їхню роботу. Та навіть власноруч спробувала поплести сітку. 

Жительці села Юстинівка Ярославі Фофуліт виповнилося 100 років. Своє свято ювілярка відзначає у великій родині — має доньку й сина, трьох онуків, шістьох правнуків та одного праправнука.

Герой цього матеріалу з дитинства прагнув до справедливості, а за орієнтир йому правив кодекс лицарської честі. 

«Герої не вмирають. Вони стають Ангелами, які поруч з нами, — написала сестра загиблого Михайла. — Тебе шукало так багато людей… Кожну область ми «переривали», лікарні, морги, полон, шантаж моск…в, що ти живий...» Михайла шукали і вірили, що він живий понад рік і 9 місяців. Вдома на нього чекали дружина Марія, 12-річна Настуня та 7-річний Петрик. Не дочекалась сина із війни мама, для якої він був єдиним сином. Панахида за Героєм відбудеться 30 листопада у с. Кам’янка Микулинецької громади, звідки родом Герой. Похорон 1 грудня о 12.00 у Теребовлі.    

Жителька Микулинецької громади відзначила 100-літній ювілей.

Крихітки з першої трійні, народженої за час повномасштабного вторгнення у Тернополі, уже мають імена. Їх перевели на новий етап виходжування — тепер вони будуть цілодобово з мамою.

Він їхав на війну і розумів, якщо не зупинить їх там, то вони будуть тут. Знайомтеся, наш Герой, 40-річний командир гармати Тернопільської артбригади, старший сержант на псевдо «Добрий»

keyboard_arrow_up