Люди

Люди

З теплою посмішкою та сльозами на очах тернополянка Надія Шумліч згадує свою першу випічку, яку готувала разом з покійною бабусею. Жінка каже, що саме ці моменти привили їй любов до кондитерської справи.   Історію власниці домашньої кондитерської читайте у матеріалі з серії "20 хвилин" "Я успішна".

22 травня минає три роки, відколи невідомі у селі Велика Березовиця, що неподалік Тернополя, розбили та підпалили табір ромів. Боячись за власне життя, ті покинули імпровізоване поселення. Журналістам «20 хвилин» вдалося поспілкуватися з тими ромами, яких оминули погроми. Нам показали, як їм доводиться виживати зараз. Вражаючі людські історії та боротьба за існування – у нашому репортажі.

Відомі тернополяни у соцмережах хваляться фото з матчу, квитків на який у вільному продажу не було. Натомість тернополяни нарікають, що на стадіон могли потрапити лиш "свої".   

Вони пережили чимало бід, але згадують здебільшого світлі моменти. Кажуть, що живуть не мало, не багато, а стільки, скільки призначив Бог і дякують йому за кожен день.  Ми зібрали історії бабусь та дідусів з Тернопільщини, яким вже більше 90 років. Є тут і поради тих, хто вже відсвяткував 100-річчя. Тож у чому секрет їх довголіття? 

Переможець 10 сезону "Голосу країни" Роман Сасанчин поділився в соцмережі, що його маму перевели з реанімації у звичайне відділення після двох місяців хвороби. Тест на ковід негативний.

На початку травня відновили курсування Тернопільським ставом круїзні судна «Герой Танцоров» та «Капітан Парій». Ми перевірили, чи дотримуються на суднах карантинних вимог та чи є охочі проїхатися на теплоходах.

Вона каже, що кожен з гаманців приносить власникам удачу, пригадує як днями і ночами ще кілька років тому сама різала шкіру. А ще ділиться: успіх у них один на двох... чи точніше на трьох з чоловіком та малою Мартухою-Пампухою, як сама доньку називає. 24-річна Оля та Коля Дрипки з Теребовлі розповіли історію відомого у всій Україні "Щасливого" бренду шкіряних виробів.  

У рамках проєкту «Район, як є» журналіст «20 хвилин» мав би зустрітися за чашкою кави в неформальній обстановці з міським головою Монастириської ОТГ. Однак, карантин вніс свої корективи. У місті жахливий стан доріг, подекуди дуже брудно, молодь просить облаштувати міський стадіон, за яким вже роками не доглядають. Що на це скаже міський голова Монастириської ОТГ Андрій Старух — читайте у матеріалі.

Вони – студенти з іншого континенту. Вони – люди з іншим світоглядом, які ставлять собі за мету дарувати радість людям і пізнавати нове. Студенти зі США, котрі приїхали в Тернопіль на навчання за обміном, охоче розповіли про своє перебування у Файному місті та враження від його жителів.

Монастириська лікарня першою в Україні зіткнулася з масовим спалахом COVID-19. Тоді забезпеченість лікарні була зовсім іншою, не вистачало апаратів ШВЛ, ліків, кисневих масок. Якою була боротьба з вірусом, журналісту «20 хвилин» розповів один з лікарів місцевого закладу. Він уже 20 років працює тут. 

keyboard_arrow_up