Люди

Презентація книжки «Ярослав Павуляк у споминах», яку впорядкував доктор мистецтвознавства, професор Олег Смоляк, відбудеться...

Презентація книжки Юрія Андруховича «Нам усім пощастило» відбудеться 19 вересня о 18.00 у тернопільській книгарня «Є». Модератор...

Крик душі згорьованої матері, якій не дає спокою біль непоправної втрати, вилився на сторінках книжки Лесі Орляк «Ти зробив...

Стереотипи щодо чоловічих і жіночих обов'язків поступово стираються. Сучасний батько може і прогулятися з донечкою по магазинах,...

Про будівництво та літературу, першу зарплату, першу книжку і переклади з польської, віру в себе й видавничу справу, фестиваль «Ї» та наступання на ті ж самі граблі розповів Юрій Матевощук.

Гаряча вода для деяких тернополян уже стала розкішшю. Ціле літо і вже початок осені вірними друзями для деяких мешканців залишаються баняки та чайники. Які ще є методи виживання без гарячої води, ми запитали тернополян.

Секретами успіху поділилася Олена Перкій. „Вишивати люди будуть завжди”, - каже пані Олена.  

Вуличного музиканта, який грає відомі мелодії на сопілці, можна часто побачити біля відділення «Укрпошти» на вул. Чорновола в Тернополі. Своєю музикою розважає перехожих 27-річний Владислав Козаченко. Він грає на вулицях Тернополя з 2009 року.

Міжнародний день демократії відзначають сьогодні, 15 вересня. Ми запитали тернополян, що для них означає демократія і чи є вона в Україні.

На Всеукраїнському фольклорно-мистецькому фестивалі «Борщівська вишиванка» відзначили кращих

Тернополянка Іра малює з двох років. Її блакитні очі не просто блакитні - в них глибина, в них мрії, ідеї, фантазії. Дівчина народилася у творчій сім`ї. 

Про те, чому його твори пов’язані з Тернопільщиною, про власне розуміння причин зради та історію написання свого нового роману про УПА «Троща» розповів на презентації у Тернополі культовий письменник Василь Шкляр.

Що потішило чи засмутило, що надихає чи обурює, що викликає "алергію", розповіли експерти "RIA плюс"

Зустріч із всесвітньо відомим науковцем, якого торік «Forbes» назвав одним із двох найкращих українських економістів, доцентом Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), редактором книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України», редактором кількох світових журналів Романом Шереметою  відбудеться 11 версня об 11.00 у «Літературному Тернопіллі» (вул. І. Франка, 21). Тема зустрічі – «Реформи: рецепт успіху для Тернопільщини та України загалом».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook