Люди

Люди

У Чорткові на початку вересня створили перший дитячий будинок сімейного типу. Зараз у ньому проживає дев’ятеро дітей, яких всиновила монахиня сестра Йосафата. Як виховувати дітей у багатодітній сім’ї і що спонукало її до такого рішення, мама багатодітної родини розповіла читачам “20 Хвилин”.

Священник Василь Германюк зі Скали-Подільської щодня організовує богослужіння в мережі Instagram. А на Йордан парафіяни могли стежити, де отець освячує хати - за допомогою Google Maps. Про те, чому він обрав для проповідування Instagram, які ще сучасні інтерактиви і диджатилізації впроваджує отець Василь, дізнавалась журналістка “20 хвилин”.   

“Фа Мажор” - це сім людей, які, кажуть, вміють створити забаву на пустому місці. Журналістка “20 хвилин” поспілкувалась із кавер-гуртом, який грає лише наживо жваву українська музику.   

Келих білого, червоного або ігристого може зробити ваш вечір незабутнім, а може і зіпсувати вам настрій.  Щоб не трапилось останнього, потрібно знати, як обрати вино, як його правильно пити та як відрізнити оригінал від підробки. Допоможе вам у цьому досвідчений сомельє. Ми відшукали такого у Тернополі. Усі секрети доброго вина - у матеріалі. 

Кольорові феєчки, які можуть стати брошками, підвісками чи прикрасами інтер’єру створює майстриня з Тернополя Ірина Веприк. Жінка розповідає, що у кожен маленький витвір вона вкладає душу та робить його із гарними думками.

25 січня відзначають День студентів (Тетянин день) Ми запитали у відомих тернополян, чи сумують вони за студентськими часами та попросили пригадати кумедну історію з тих часів. 

У Тетянин день, який традиційно відзначається 25 січня, церква вшановує пам'ять великомучениці Тетяни. Ми запитали тернопільських Тетян, чому їх так назвали, та як вони святкують свої іменини.  

Андрій Гуцуляк та Джеффрі Кенні з колективу TVORCHI приготували пісню, яка має назву "Bonfire". Із нею вже 15 лютого гурт виборюватиме право представляти Україну на міжнародній сцені.  

Ложки із різних країн світу, ще з 60-х років, мініатюрні ложечки чи величезні мірні, а також ложки, вартістю від 15-ти тисяч та по 56 копійок. Всі ці та багато інших ложок колекціонує тернополянка Тамара Заяць. Її колекція нараховує вже понад 300 предметів. З чого почалося це незвичне хобі, та що цікавого можна дізнатися зі звичайної ложки – Тамара розповіла журналістці “20 хвилин”.

Робити добрі справи – легко. У цьому переконує 20-річна Марія Ясинчук. Дівчина разом із кількома друзями створили благодійну організацію, що працює у шести містах України. Із нового року «Дарунок» розпочинає роботу в Тернополі.

keyboard_arrow_up