Люди

Люди

Редакція "20 хвилин" розпочинає цикл публікацій про те, як карантин змінив життя людей різних професій: депутатів, вчителів, священників, працівників фабрик. Стартуємо із власних історій. У першому матеріалі читайте про життя на карантині авторки цього тексту, журналістки Ольги Турчак. 

У складній ситуації з захворюванням на коронавірус на передовій боротьби - лікарі. Вони щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших.  Українці запустили в соцмережах челендж. На відео вони оплесками дякують лікарям за роботу. 

У період карантину поліцейські краю працюють у посиленому режимі, аби забезпечити дотримання законності на території області.  Подбати про захист колег вирішили працівниці Бережанського відділу поліції. Вони організували пошиття захисних масок. 

На час карантину лікарі радять всім залишатися вдома. Проте є люди, які дотримуються своєрідного «карантину» протягом багатьох років, а то і все життя. Як доводиться жити людям з інвалідністю та чи допомагає їм місцева влада, дізнавалися «20 хвилин».

Кольорові феєчки, які можуть стати брошками, підвісками чи прикрасами інтер’єру, створює майстриня з Тернополя Ірина Веприк. Жінка розповідає, що у кожен маленький витвір вона вкладає душу та робить його із гарними думками.

Домашня йога, відеоуроки, домашні концерти, творчість і спілкування з рідними - це ті речі, як тернополяни роблять під час карантину і радять своїм друзям у соцмережі.  

Щоб захиститись від коронавірусу тернополяни одягають маски. Вони переконують, що так можна захистити себе та оточуючих від поширення небезпечної хвороби. Фото в засобах захисту публікують в соцмережах. Залишайте своє фото у масці в коментарях.

Лідерка найпотужнішої держави ЄС Ангела Меркель вперше за 15 років звернулася з екстреним телезверненням до своїх громадян.

Тетяна Костишин із Бучача вирішила допомагати у боротьбі з коронавірусом виготовленням медичних масок у власному цеху. Разом із чоловіком, дітьми та батьками вони за день шиють близько 200 марлевих масок, що допоможуть медикам.  

Є люди, які розвивають інформаційний простір  за найсучаснішими навіть у маленькому місті. Як бути успішною у своїй сфері, проводити на роботі більшість часу і при тому створювати щоденний затишок вдома, ”RIA плюс” розповіла директор Медіа Центру в м.Теребовля, журналістка  Ілона Козар

keyboard_arrow_up