Люди

Люди

У нього в родині були військові УПА, тому без вагань прийняв виклик і став на захист Батьківщини, щоб не залишити війну дітям.  Його головні навички — лавірувати між ворожими снарядами. Знайомтеся, наш Герой — 40-річний водій одного з підрозділів тернопільської артилерії на псевдо Цікавий.

Не маючи жодного бойового досвіду, Віктор Безпалий залишив вдома родину та став на захист України. Чоловік переконує: «Тільки разом зможемо перемогти у цій війні». На початку 2024 року сапер втратив дві нижні кінцівки, але не віру в Україну та її сильний народ. Наразі чоловік проходить реабілітацію на Тернопільщині й розповів свою історію журналістам «20 хвилин».

Після першого його тестового польоту командир батареї пішов в поле забрати літак, знайшов пір'їну журавля, встромив сержанту в кашкет і дав йому позивний. Сьогоднішній наш Герой — «крила і очі» тернопільської артилерії — розвідник на псевдо Перо.

791 з 800 можливих балів вдалося отримати на мультитесті випускнику школи №19 Роману Лещуку. Хлопець складав іспити з математики, української мови, фізики та історії України. З-поміж десятки тестів та задач має лише три помилки.

У селищі Козова мешкає сімʼя Сергія та Ірини Амброз, яка займається доволі цікавою справою – вирощує лікарські трави. Як виникла ідея започаткувати таку неординарну власну справу, читайте нижче.

Ікони у візантійських традиціях з дотриманням усіх канонічних вимог і старовинних технологічних процесів створює майстриня у Гримайлові Наталія Корба. Разом з тим викладає у двох закладах: Гримайлівському ліцеї ім. Івана Пулюя та у Зеленівській гімназії. Майстриня дякує долі, що змалечку всі довкола лише сприяли її зануренню в улюблену справу. Початкових навичок набула в Миколаєві, у свої 15-ть переїхала навчатися до Києва, а вищу освіту здобула у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва.

Випускник Роман Романів цьогоріч встановив шкільний рекорд, склавши три іспити на максимальні 200 балів. Як готувався до НМТ, про підтримку вчителів та родини, а також про майбутню професію – ексклюзивно для «20 хвилин».

 «Я теж мав бути там»: в одну мить він втратив своїх побратимів, а його врятувало те, що в той час був на реабілітації після поранення.  Його мотивують сторінки історії України і небажання залишити цю війну дітям. Ми продовжуємо проєкт «Героям слава». Знайомтеся, наш Герой — 30-річний командир гармати Тернопільської артилерії на псевдо Файний. 

«Я вдома! Я нарешті вдома» — такі слова після 25 місяців полону вигукував нацгвардієць Віктор Сітніков. До росіян тоді ще 24-річний хлопець потрапив під час почесного полону із заводу «Азовсталь». Рідні не можуть стримати сліз та хочуть якнайшвидше обійняти свого захисника.

Важко повірити, що комусь за бананами, апельсинами і навіть кавою не треба бігти в магазин, а досить просто зайти в теплицю на власному городі. І навіть більше. Виростити їх можна у власній квартирі. Про цікавий бізнес молодої сім'ї Попиків з Козівського району та поради як виростити райську смакоту вдома, читайте нижче.

keyboard_arrow_up