Люди

Суспільство накладає на чоловіків певні обов'язки: він має бути сильним, ніколи не плакати і не давати слабинку. До Міжнародного...

Як виглядав Центрі міста, що одягали тернополянки, які у них були зачіски, - все це можна побачити у відео, знятому у 1994...

Ми продовжуємо цикл публікацій «Дружини відомих тернополян». Адже насправді про надійний тил знаних у місті персон мало що...

Про секрети успіху розповідає співзасновниця та директор агенції весільних послуг «Ідеал» Тетяна Олійник    

Перша вагітність: перші +20 кг, капризи і токсикоз. Перші пологи: болючі перейми. Перше материнство: післяпологова депресія, недоспані ночі і брак досвіду. Своїми відчуттями і переживаннями під час вагітності, пологів та материнства поділилася тернопільська радіожурналістка Наталія Червак. 

Ущільнена забудова у місті, проблеми з громадським транспортом, безробіття в Україні, - ці та інші питання схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин".

У "професійне" свято студентів тернополяни розповіли про свої студентські роки. 

16 листопада відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку. "20 хвилин" запитали чи довіряють тернополяни усьому, що чують у новинах. 

Що думають тернополяни про куріння, які знають способи кинути палити журналісти "20 хвилин" запитали у них в День відмови від куріння 16 листопада. 

Не всі минулорічні громадські проекти втілили у життя. З 19 ідей, за які проголосували тернополяни у 2016 році наразі реалізували всього 7. Ініціатори проектів не були готові до масштабів робіт, якими їх уповноважила міська рада.

Створюючи вишукані вечірні та весільні сукні, тернопільська дизайнерка Ірина Цісецька робить аплікації паяльником, а плаття, яке вперше вишила гладдю, одразу потрапило на показ у Нью-Йорку.

Про секрети успіху розповідає власник готельного комплексу «Глобус» Борис Попадин. 

Велика політична реформа, трудова міграція, торф’яні котельні, архітектура міста, проблеми з отриманням біометричного паспорта, - ці та інші питання схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з «20 хвилин».

Мешканець Тернопільщини збудував собі незвичайний енергоефективний будинок у вигляді півкулі. У помешканні комфортно і тепло, а родина не знає, що таке захмарні тарифи за комунпослуги

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up