Люди

Люди

Ігор Свірський до новорічних свят цього року вирішив особливо прикрасити рідне містечко. Для цього він разом із друзями збирає старі поламані гірлянди, хоче відремонтувати їх, докупити нових та розвішати на вулицях міста, аби воно виглядало казковим.  Роботу вже розпочали. Хлопці працюють до ночі, аби встигнути усе до свят та закликають небайдужих підтримати їх ініціативу.

Мотивом для офіційного оформлення відносин у ранньому віці часто є прагнення до самостійного життя, незапланована вагітність, «легалізація» сексуальних стосунків. Якщо люди справді люблять одне одного, то здатні витримати всі труднощі

Встають вдосвіта, аби місто було чистим, допоки прокинеться більшість людей. Працюють в дощ та чистять вулиці від снігових наметів. Але як часто ми помічаємо роботу прибиральників? "20 хвилин" продовжує цикл відеоінтерв'ю із цікавими людьми Тернополя. 

Перемога 18-річного Романа Сасанчина із Тернопільщини на музичному проєкті "Голос Країни" зворушила та підкорила користувачів соцмереж.  Зараз Роман живе у Києві разом з коханою, у квартирі, яку отримав в подарунок за перемогу. Музикант вже презентував першу пісню. Журналістам "20 хвилин" хлопець розповів, кому присвятив свій дебют.

"20 хвилин" публікує власний рейтинг найкрасивіших депутатів міськради. Хто вони та чим займаються — у матеріалі. Голосуйте і за свій варіант. Раніше ми запропонували рейтинг найгарніших депутаток.

За майже тридцять років очільниками Тернополя були п'ятеро людей. Дехто був одну, а деякі - дві та навіть вже пішли на третю каденцію. Чим запам’яталися на своїй посаді? Я живуть зараз? Читайте в матеріалі.

Маска та антисептик стали головними атрибутами людей у всьому світі.  А як ще від COVID-19 захищають себе тернополяни, читайте в матеріалі.

День святого Михайла відзначають сьогодні, 21 листопада. Ім'я Михайло має єврейське походження, це аналог давньоєврейського імені Мікаель, яке в перекладі означає «рівний або подібний Богу».

Сергій Китайський працює гробокопачем на Микулинецькому кладовищі у Тернополі. Чоловік доглядає за могилами, які ніхто не навідує, та територією цвинтаря.  Про свою роботу він говорить з гумором, а журналістів зустрічає привітно та проводить екскурсію кладовищем.

Кольорові феєчки, які можуть стати брошками, підвісками чи прикрасами інтер’єру, створює майстриня з Тернополя Ірина Веприк. Жінка розповідає, що у кожен маленький витвір вона вкладає душу та робить його із гарними думками.

keyboard_arrow_up