Люди

Люди

Микулинецький цвинтар – місце, яке так і манить любителів місцевої історії. Стільки цікавої інформації можна дізнатися, просто поглянувши на один пам’ятник чи склеп. Хоч насправді старих поховань у цьому некрополі небагато, але вони приховують чимало таємниць, про які ми вам розповімо.

У 16 років Настя Берлізева з Тернопільщини стала авторкою колекції одягу та засновницею власного бренду. Нещодавно дівчина представила дизайнерський одяг на модному івенті Odessa Fashion Day і вже готує, чим дивувати прихильників далі. Про те якою буде нова колекція, як вдалось  у 16 перетворити захоплення у власну справу, дизайнерка розповіла для читачів “20 хвилин”.

Фестиваль «Файне Місто» є доступним і для людей з інвалідністю. Його інфраструктура дозволяє вільно почуватися всім людям, незалежно від кольору шкіри, віросповідання та фізичних можливостей.

Ім’я Володимир означає «володіє світом», «знатний володар». Це слов’янське, давньоруське ім’я. Деякі дослідники вказують на слов’янсько-германське походження імені Володимир. Частка «світ» ріднить це ім’я з такими готськими іменами, як Валамир, Видимир.В характеристиці імені Володимир зазначається, що він цінує в людях відданість, вірність. Йому подобається компанія розумних, інтелектуальних людей.

Сам закупляє продукти, сам готує, обслуговує гостей та прибирає у своєму ж закладі. Сергій Семенів з Борщівщини розповідає історію власних закладів у Теребовлі і Тернополі.  Чи важко розпочинати свою справу, якщо у кишенях порожньо? Що найважливіше, коли розпочинаєш бізнес та як впоратись із бюрократичними заморочками.

У нього четверо онуків та неймовірна любов до дороги. Олег Андрійчук із села Васьківці, що на Шумщині, не зважаючи на те, що втратив ногу в аварії на мотоциклі, у свої 60 і далі залишається прихильником байкерства. Неймовірну історію захоплення, що стало стилем життя, читайте у матеріалі.

Олександр Каленик на початку червня повернувся із заробітків, а за кілька днів збирався поїхали до дівчини в Луцьк. Хлопець вийшов з дому та більше його ніхто не бачив...Телефон не відповідає, у соцмережах не з'являвся.

17-річна Уляна Ковалик та її 83-річна бабуся Надія з села Лозова, що під Тернополем, підкорили соцмережу TikTok неймовірним виконанням народних пісень. Дівчина вже має понад півтора мільйона підписників і каже, що і її, і бабусю впізнають на вулицях. Дивіться відео в матеріалі. 

Щодня ця лікарка приймає людей із діагнозами, які лякають багатьох. Слово “рак” стало для лікаря-онколога Теребовлянської міської лікарні Христини Нич звичним. І вона переконує: ця хвороба  не вирок. Шанси є в кожного. У рубриці "Лікар до 30" розповідаємо про молодих лікарів з Тернопільщини.

На Микулинецькому цвинтарі кілька тисяч поховань. Серед них співаки, музиканти, політичні діячі та воїни, які віддали життя за Україну. В цьому матеріалі ми розповімо вам про Героїв, які померли, захищаючи Батьківщину.

keyboard_arrow_up