Комаров приїхав у Тернопіль: кому подарував годинник та що планує знімати

Український журналіст і ведучий проєкту «Світ навиворіт» Дмитро Комаров приїхав у Тернопіль. Деталі зйомок наразі невідомі, але перші особи області поділились світлинами із зіркою.
Світлину з Дмитром Комаровим опублікував голова Тернопільської ОВА В'ячеслав Негода.
— Зустрілися з Дмитром Комаровим, щоб запланувати творчі етюди з Тернопільщини. Поповнив колекцію годинників. Якщо що — подарунок від Дмитра, — пише Негода.
Фото з Комаровим опублікував заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель.
— Сьогодні мав приємну зустріч з українським мандрівником, журналістом, автором і ведучим програми «Світ навиворіт» Дмитром Комаровим. Це людина-професіонал, справжній патріот, який горить своєю справою. Говорили про його експедиції, війну в Україні та нові проекти, які він готує. Дуже цікава і різнобічна розмова. Дякую Дмитру за його роботу, документальні фільми, які розповідають світові про російську агресію, благодійність та підтримку наших воїнів, — написав він.
Читайте також:
Під час війни заснувала власний бренд. Історія успіху однієї художниці та акторки
Музика – моє світло у темряві: 13-річна слабозора тернополянка презентувала дебютні пісні
Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.