Прийняла доросле рішення. Як маленька тернополянка пожертвувала своє волосся для онкохворих діток (ВІДЕО)

Прийняла доросле рішення. Як маленька тернополянка пожертвувала своє волосся для онкохворих діток (ВІДЕО)
  • Робити добро просто. Це довела маленька тернополянка Ярина Зелінка.
  • 6-річна дівчинка пожертвувала своє волосся для діток, які через онкологію його втратили.
  • Про вчинок доньки розповів її тато Назар Зелінка.

Батько зізнається, що рішення донька прийняла сама ще декілька місяців тому. Про те, що волосся можна пожертвувати для онкохворих діток дізналася від мами з татом, а батьки — від подруги, що стриже волосся для соціальної ініціативи Hair for Share.

Та для того, щоб здійснити побажання доньки, довелося чекати кілька місяців, адже довжина її волосся ще не дозволяла його пожертвувати.

– Нам розповіли, що пасмо волосся повинне мати довжину від 35 сантиметрів, – каже пан Зелінка. – Та й Яринка наполягала, що хоче зробити таку добру справу. Ми не відмовляли.

Зараз Яринка має каре і почуває себе щасливою, додав батько. Про те, чи буде в майбутньому жертвувати волосся ще, дівчинка ще не задумувалася, адже щоб воно відросло до потрібної довжини, має пройти декілька років.

 – Ми пишаємося донькою. В нас вся сім’я пластунів, а Яринка – наймолодша пластунка. Мені дуже приємно як батьку бачити, що моя дитина прийняла таке доросле рішення.

В середньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся трьом-чотирьом дівчатам чи хлопцям. Волосся має бути не менше 35 см та бути доглянутим. Вартість виготовлення перуки коливається від 8 до 15 тис. гривень, про це зазначають на сторінці у Facebook соціальної ініціативи Hair for Share.

Її учасникам вдалося знайти майстрів, які, дізнавшись про акцію, погодилися виготовити перуки за спеціально зниженою ціною – орієнтовно шість тисяч гривень.

Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія.

Як долучитися до акції

Якщо ви теж вирішили обстригти своє волосся і пожертвувати його на перуку для онкохворих діток — для цього ви можете написати в особисті повідомлення на сторінці Hair for Share. Тоді вам надішлють контакти дружніх перукарень, а також дадуть відповіді на усі запитання.

Всі записи на стрижки відбуваються через приватні повідомлення на сторінці Hair for Share.

Довжина волосся має бути від 35 см.

Також можна допомогти коштами на виготовлення перуки. Для фізичних осіб:

Картка ПриватБанк —5169330519980186 (Ліпська Н.С. БФ "Крила надії" — карта фонду).

Читайте також "Ні разу про це не шкодували". Тернополянки віддали своє довге волосся на перуки для онкохворих діток

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Katya Stos-Stechyshyn
    Яка молодець! Приклад доя багатьох!
  • Inna Inna
    Молодець.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Концерти, зірки «МастерШеф» та ярмарок: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 21:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин 20:00 До 33 280 грн на навчання: хто на Тернопільщині може отримати ваучер та які професії можна опанувати 19:05 Ламали ребра, катували і вимагали гроші: чому справа Борщівського ТЦК зависла в суді Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 З 1 серпня в Укренерго оновили тариф на передачу електроенергії для підприємств 17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up