Сьогодні завершується збір подарунків для випускників дитбудинку! (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні завершується збір подарунків для випускників дитбудинку! (ОНОВЛЕНО)

Газета «RIA плюс» підхопила хвилю соціального fashion-проекту "VIPускники". Спільно з тернопільськими благодійниками ми готуємо подарунки для випускників дитячих будинків. Їх урочисте вручення відбудеться у пятницю, 23 червня. 

Аби прощання зі школою, а відтак, і з дитячим будинком залишилося в пам’яті дітей приємним спогадом, ми вирішили допомогти зробити їм перший крок у самостійне життя.

На офіційній сторінці fashion-проект "VIPускники" вказана головна ціль такої ініціативи – створити свято і показати, що мрії здійснюються, що все можливо, що хороших людей навколо дуже багато, що варто вірити і робити цей світ кращим.

Редакція газети «RIA плюс» не ставить на меті вдягнути тернопільських випускників, як це намагаються зробити координатори проекту. Ми закликаємо всіх підприємців, меценатів, політиків, громадських діячів, та і, зрештою, небайдужих тернополян приготувати подарунки для випускників Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку (просп. Бандери,81). Це може бути будь-яка річ, яка згодом може допомогти в побуті чи житті хлопців і дівчат:

- кастрюлі;

- посуд - тарілки, чашки, виделки, ложки;

- спортвні костюми;

- харчові контейнери для зберігання їжі;

- тертка;

- праска;

- рушник;

- тазик для прання речей;

- побутова хімія;

- засоби гігієни тощо.

Тернопільські благодійники вже зібрали для вихованців дитбудинку простирадла, постіль, ковдри, подушки та електричні чайники.

Результатом нашої роботи буде особисте вручення подарунків випускникам. Ті благодійники, котрі не зможуть особисто вручити подарунки, можуть їх передати нам у редакцію до 23 червня. 

Будемо раді кожному, хто готовий проявити співчуття і турботу до життя дітей, які опинилися не в дуже сприятливих життєвих обставинах.

 

ДОВІДКА

З усіма питаннями щодо проекту можна звертатися за телефоном: 097-445-82-67, або 43-00-50 (Наталія). Адреса редакції: вул. Дубовецька, 1б.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Andriy Nazarenko
    В Тернопільському будинку 4 випускники цього року і тільки хлопці. Потреби різні: можна праску, електрочайник, сковорідку (пательню), набір посуду, баняків,  кружки, стакани, ложки і вилки, ковдру, подушку, постільну білизну. Такий проект вже робили попередні роки, але зараз з обмеженим фінансуванням фонду, ми не в змозі.
  • Ілля Панін
    У нас була хороша група в Контакті, де ми допомагали дитбудинкам, наразі все заблоковано. (((
    Stels reply Ілля Панін
    Можна на фейсбук ...
  • Василиса
    хороша ідея!
  • Stels
    Хто підкаже, які першочергові потреби у випускників дитбудинку ?
    Наталия Бурлаку reply Stels
    Потрібні речі, які вони можуть взяти із собою в гуртожиток. Можна щось для повсякденного вжитку. Телефонуйте - дам номер директора дитбудинку, він знає краще
    Stels reply Наталия Бурлаку
    Можна інформацію від директора оприлюднити тут,  це ж не секретна інформація. І вважаю, що конкретика в цій справі тільки допоможе.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Чорний кіт понад дві доби провів на даху: історія порятунку пухнастика з Копичинців 21:45 У Тернополі вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріупольському драмтеатру photo_camera 21:00 Евакуація життя: у Тернополі покажуть фото порятунку людей і тварин із зони війни 20:01 Відбудова на папері та бордах. Що насправді зробили на Херсонщині та Сумщині за гроші Тернопільщини Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 19:02 З полону повернувся Андрій Гладкий, а через кілька днів прийшов його лист з колонії 18:20 Скарги споживачів та моніторинг: як у Тернополі виявляють незаконну рекламу нікотинових снюсів 17:32 У Байківцях чоловіка засипало землею: постраждали ще й рятувальники 17:20 В Україні можуть створити Міністерство транспорту 16:48 Уже розпочалась електронна реєстрація до 1 класу шкіл Тернополя на 2026-2027 навчальний рік 16:15 На Тернопільщині водій пропонував поліції $2000, щоб не доправили до ТЦК 15:45 У Байковецькій громаді зросла ціна за проїзд в громадському транспорті 15:15 Масштабні обшуки на Тернопільщині: поліція викрила схему торгівлі зброєю 14:45 Автомобіль із гуманітарної допомоги виявили в користуванні сторонніх: він нарешті поїхав до ЗСУ 14:15 Матері, яка задушила 4-річного сина з інвалідністю, «світило» довічне. Що вирішив суд 13:45 ГРВІ та грип: кількість госпіталізованих в Тернопільській області зросла на 17% 13:15 На Східному водій Mazda врізався в електроопору — є постраждалі 12:55 Почали ремонт дороги на Текстильній: рух ускладнений play_circle_filled photo_camera 12:29 У збуті наркотиків обвинувачують подружжя з Чортківщини 12:00 11 пожеж сухої трави ліквідували рятувальники Тернопільщини за минулу добу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up