Тернополянка після зміни у McDonald's робить унікальні ляльки

Тернополянка після зміни у McDonald's робить унікальні ляльки

“Я рада, що мої іграшки роблять людей щасливими”: тернопільська студентка Діана Шрамов'ят робить  інтер’єрні та ігрові ляльки ручної роботи.


 

20-річна Діана Шрамов'ят почала виготовляти інтер’єрні та ігрові ляльки ручної роботи близько року тому. Зараз Діана вчиться в Педагогічному університеті на музичному факультеті. А також паралельно працює у McDonald's. Розповідає, що робота важка, і їй захотілось від неї якось відволіктись - дівчина почала виготовляти ляльки.

- Я закінчила училище, за професією - флорист, тому вмію добре складати композиції і робити різноманітні речі власноруч, - каже Діана. - А одного разу, коли не мала, чим зайнятися у вільний час, побачила у соцмережі картинки ляльок, вирішила зробити такі ж.

Як розповідає Діана, перші її роботи були не надто вдалі та далеко не ідеальні, вона виготовляла їх для себе. Потім рідні оцінили роботи дівчини, і вона почала робити їх у подарунок родичам. А зараз вже створила сторінку у соцмережі, де продає свої вироби.

 - Спочатку мені було навіть трохи шкода віддавати ляльки, та я отримую задоволення від результату, - розповідає студентка. - Тішуся, коли мої іграшки купують діти і дорослі. Мені приємно, коли мої роботи користуються попитом, про них гарно відгукуються та рекомендують іншим. Я рада, що мої іграшки роблять людей щасливими. Особливо приємно бачити усмішки діток, які вперше бачать свою особливу ляльку. Таку, якої більше в нікого не буде. Я ретельно придумую кожну деталь, підбираю гарні відтінки кольорів. 

Ляльки Діана виготовляє із тканини, на один виріб йде приблизно метр. Волосся для ляльок дівчина купує в інтернет-магазинах. Розповідає, що на виготовлення однієї іграшки, яка за висотою приблизно 30 сантиметрів, їй потрібно мінімум п’ять годин, адже важлива кожна деталь.У доробку Діани - десятки ляльок, і вона не збирається припиняти займатись цією справою. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Україна це Європа
    До речі дуже приємний та вихований персонал велике дякую що в нашому файному місті з’явився мак дональдс Слава Україні
    777 reply Україна це Європа
    З тернопільського маку - тільки лого оригінальне, а так - черговий тернопільський фастфуд
    Вірус здоровий та сильний Тернопіль!!! reply 777
    сказав любитель базарних чебуреків село шо зробиш так вони і жили=))
    Денис Хілініч reply Україна це Європа
    я погоджуюсь, туди хочеться заїхати зараз, коли карантину не було, то можно було зайти :) персонал і обслуговування в Маку на вищому рівні ! там інакше не можно ! то є приклад, для наших закладів харчування !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Від сніговиків до героїв мультфільмів: Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 21:01 Стіни зафарбували, але написи та малюнки повертаються: історія дворика у центрі Тернополя play_circle_filled 20:03 Був скверик та пішохідна алея: як змінилась вулиця Руська photo_camera 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 18:00 Мокрий сніг, ожеледиця та хуртовина: яку погоду прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців 14:05 Дні жалоби оголосили в Іване-Пустенській громаді через загибель Героя Василя Чубея 13:02 До тюрми відправили мешканця Тернопільщини, який покалічив власну тітку 12:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 грудня 12:02 Київ та область зазнали масованого удару ворога: є загиблий та поранені 11:04 «Очі, які говорять більше, ніж слова»: відзначили переможців конкурсу протидії насильству 10:00 Чому суд наклав арешт на автостоянку на території педуніверситету 09:00 Тернопільські «Дударики» здобули три перемоги на конкурсі «Різдвяне диво»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up