Біля Ставу висадять «Гай героїв» із тюльпанових дерев

Біля Ставу висадять «Гай героїв» із тюльпанових дерев
Тюльпанові дерева висадять у Тернополі в парку імені Шевченка навесні 2015 року
«Гай Героїв» із 30 екзотичних для Тернополя тюльпанових дерев планують висадити у Тернополі на початку квітня. Це зроблять у пам'ять за загиблими Українськими героями.

Гай створять у парку імені Шевченка, неподалік від хреста, де щороку освячують воду представники різних конфесій.
- Плануємо, що це буде 3 квітня, але дата може бути корегована. Деревця, а їх буде 30, замовляємо у Польщі, - розповідає керівник відділу благоустрою міського управління ЖКГ Олег Соколовський. - Тюльпанові дерева - широколисті і дуже гарно цвітуть. Тюльпани залишаються через зиму до появи наступних навесні - тут відчутний перегук із гаслом «Герої не вмирають».
Один саджанець обійдеться громаді Тернополя у 400 грн, продовжує пан Соколовський. За його словами, тюльпанові дерева висаджують ще й тому, що вони допоможуть покращити умови відпочинку тернополян.
- Ці дерева дають добру тінь, створюють локальні осередки охолодження. А поряд - ділянки нагріті Сонцем. Відтак посилиться циркуляція повітря, буде приємний бриз, що покращить умови у парку, - пояснює посадовець.
До слова, подібні «Гаї героїв» із різних видів дерев мають висадити по всій Україні, адже є відповідна постанова Верховної Ради, деталізує пан Соколовський.
Комунальники закликають тернополян берегти зелені насадження. Поради і пропозиції щодо озеленення міста можна висловити за тел. 52-58-48.

Про загиблих Героїв із нашої області читайте у статті "Втрати Тернопільщини в АТО. Пом'яніть Героїв".

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Анонім
    а ще б не завадило.,ввести дуже строгі штрафи по кілька тисяч за припарковані машини на газонах, під будинками,на дитячих площадках. весь Тернопіль став парковкою.

    А колись було таке гарне ,зелене місто. тепер де не глянь всюди колеса машин,повиривали ями .

    Умудряються навіть заїжджати на не огороджені квітники,біля будинків.

    Користь,як на мене була б подвійна: і місто залишалось би озеленене і бюджет би наповнювався.
  • marijka
    головне, щоб місцеві "герої" потім їх не вкрали. Так що одразу і відеоспостереження ставити треба.
    Anonymous reply marijka
    Але ідея таки гарна. Ще треба БАМ озеленити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Де освіжитися у Тернополі біля води: добірка розваг з актуальними цінами 20:05 «Верніть Федорова». Десятий день тривають мітинги у Тернополі photo_camera 19:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 18:00 На Кременеччині відбулася Всеукраїнська проща родин загиблих у російсько-українській війні photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:07 «Завжди було відчуття, що повернуся», — історія техніка роти артбригади 16:03 Купив в інтернеті довідку про інвалідність дружини і звільнився, отримавши виплати. Що вирішив суд 15:00 Автоматичне продовження відстрочки: що змінилося для батьків дітей з інвалідністю 14:20 На Тернопільщині внаслідок пожежі загинула 75-річна жінка 13:00 Міносвіти оновило портал для навчання дітей за кордоном 12:00 На Зборівщині через влучання блискавки згорів будинок: родина з Кабарівців потребує підтримки 11:01 Кіно на вихідні: що покажуть у тернопільських кінотеатрах 10:00 Тісто на пиріжки з яблуками, абрикосами і вишнями: рецепт на кефірі та з дріжджами play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Гладія та Романа Боднарчука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up