"Вдарив в лице через коментар в соцмережі": в центрі Чорткова підприємець побив відомого піцайоло

"Вдарив в лице через коментар в соцмережі": в центрі Чорткова підприємець побив відомого піцайоло
  • Чортківський підприємець, який раніше побив журналіста, вирішив кулаками провчити за громадську позицію відомого піцайоло Віталія Колошиця.
  • Про конфлікт із місцевим підприємцем, чортківчанин розповів на своїй сторінці у Facebook.  
  • Як повідомляють в поліції, справу внесено до реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано як хуліганство. 

Інцидент у центрі Чорткова посеред білого дня трапився 6 травня. Як розповідає постраждалий Віталій Колошись, він проходив повз колишній кінотеатр «Мир», помітив знайомого продавця велосипедів (підприємця), привітався.

- Раніше з цим чоловіком я мав невеликі конфлікти, але цей випадок – перейшов усі межі, - розповідає журналістці "20 хвилин" чоловік. - Він підвищеним голосом запитав, чи я не хочу вибачитись перед «людьми», яких я нібито образив своїм коментарем під постом про газету, в якій надрукували брехню про Чортківську міську раду, так звана «Правда Чортківщини», яку вночі розкидали по місту. Я відповів, що вибачитись нема перед ким. Розмова перейшла на підвищені тони. Він, довго не думаючи, плюнув мені в обличчя, а після того зразу вдарив в обличчя. В будній день. В самому центрі міста.

У відповідь на агресію чоловік, без роздумів, пішов писати заяву до правоохоронців. 

- Суперечка між двома чоловіками трапилась на ґрунті висловних позицій в соцмережах. - повідомив начальник відділ комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета. - Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 125 частина 1. Заявник був направлений на судово-медичну експертизу. Далі справа буде направлена у суд. 

Нагадаємо, у вересні минулого року цей самий підприємець посеред міста за висловлену в соцмережах громадську позицію побив місцевого журналіста Тараса Заяця. 

Як розповів журналістці "20 хвилин" пан Заяць, за нанесення легких тілесних пошкоджень підприємець сплатив штраф у розмірі 850 гривень. 

За коментарем про причину сутички із Віталієм Колошицем ми звернулись до підприємця. Наразі відповіді ми не отримали. Редакція "20 хвилин" готова опублікувати коментарі усіх сторін конфлікту. 

Поліцейські просять місцевих мешканців, якщо вони були свідками конфлікту, розповісти будь-які деталі для з'ясування усіх обставин. 
 

Коментарі (2)
  • Степан
    Громацькі роботи йому присудити , нехай вулиці замітає
  • Право
    ч.1 ст.125 ККУ - це легкі тілесні, а не хуліганство
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:50 На Лепкого зустріли траурний кортеж. Навіки додому повернувся Герой Володимир Пашковський photo_camera 16:12 Масштабні обшуки на Тернопільщині: чотирьох людей затримали за наркотики у «закладках» play_circle_filled photo_camera 15:50 У Тернополі сьогодні вночі перекриють перехрестя 15 Квітня — Купчинського 15:17 На фасаді будинку в Тернополі встановлять меморіальну таблицю Василю Ярмушу Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 14:51 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 26 серпня) 14:30 Тернопільська футболістка Єва Дисевич увійшла до складу збірної України WU-15 14:00 Відійшов у вічність колишній заступник тернопільського міського голови Іван Панцьо 13:25 Загинув 11-класник Тернопільської української гімназії Матвій Гишка 12:40 Американський боксер Майк Тайсон одягнув вишиванку в пам'ять про жінку з Тернопільщини 12:13 У Почаєві поліція обмежувала рух транспорту через хресний хід до лаври 11:34 На Коновальця під землею загинули 16-річний юнак та 50-річний чоловік: правоохоронці з'ясовують обставини 11:30 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 11:11 На Тернопільщині 20-річний мотоцикліст отримав травми через аварію: розшукують водія BMW 10:55 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 10:25 «Благаю, подаруйте моїй дочці шанс жити…» Мама двох дітей бореться з онкологією 10:05 Подарунок місту до Дня Незалежності: у Тернополі відкрили Сквер енергетиків. (новини компаній) 09:37 У Тернополі 26 серпня без газу залишаться два мікрорайони 09:27 26 серпня — іменини Наталії play_circle_filled 09:00 На щиті повертаються Герої Володимир Жукевич та Андрій Фоміних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up