До автовокзалу у Тернополі тепер їде тролейбус №9

До автовокзалу у Тернополі тепер їде тролейбус №9

Від сьогодні тролейбуси, які курсують за маршрутом №9, усі рейси, в тому числі і вечірні, виконуватимуть до зупинки «Автовокзал» у тестовому режимі.

Нагадаємо, раніше після 17:30 "дев’ятки" їздили за скороченим маршрутом – лише до зупинки "Філармонія".

Рішення щодо виконання рейсів маршрутом №9 без скорочень у вечірній час прийняте у зв’язку із відкриттям тролейбусного руху до зупинки "Автовокзал", повідомляє прес-служба міської ради.

З новими тестовими графіками можна ознайомитися на веб-сайті КП «Тернопільелектротранс» у рубриці «Маршрути/Розклади руху».

Нові графіки наразі діятимуть до кінця вересня. Якщо нововведення виправдає себе, то тролейбуси 9-го маршруту їздитимуть до автовокзалу у вечірній час на постійній основі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:04 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 січня (оновлене) 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція 11:00 На драгері 2,36 проміле: у Тернополі водій намагався відкупитися від патрульних за 200 доларів 10:45 Понад чотири мільйони витратили в Тернополі на протиожеледні засоби. А як вам дороги? (голосуйте) 10:01 Санкар Андрій Мандзій з Тернопільщини здобув «золото» в гонці Кубка націй 09:30 Замість тролейбусів №4 і №10 тимчасово курсують автобуси 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Борис Вовна та Василь Альтгайм
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up