Нема картки – учні та студенти платитимуть повну вартість проїзду

Нема картки – учні та студенти платитимуть повну вартість проїзду
  • Картка буде потрібна лише тим, хто регулярно користується громадським транспортом.
  • Дані дитини будуть оброблятись у захищеній базі даних.
  • Рівень захисту – як у банківських структур. 

Із 1 вересня учні та студенти Тернополя зможуть скористатися пільговим проїздом у пасажирському транспорті лише за допомогою персоніфікованих карток. Йдеться про проїзд у тролейбусах, автобусах і маршрутних таксі.

Як стверджують у КП «Тернопільелектротранс», виготовлення карти учня/студента — це добровільна справа. Картка буде потрібна лише тим, хто регулярно користується громадським транспортом.

Вся пільга буде персоніфікована, а картка міститиме фото і прізвище, ім’я, по батькові для ідентифікаційної особи. За словами начальника сервісного відділу обслуговування Автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів служби руху КП «Тернопільелектротранс» Тетяни Фурман, дані дитини будуть оброблятись у захищеній базі даних, рівень захисту яких відповідає рівню захисту даних банківських структур.

  • Облік пільгових категорій пасажирів за допомогою електронних квитків забезпечить достовірний облік наданих послуг з безплатного перевезення пільгових категорій пасажирів та за пільговим зниженим тарифом, - каже Тетяна Фурман. -  А це дасть можливість отримати обгрунтовані реальні дані для формування бюджету міста. В свою чергу, кожен перевізник отримає компенсацію за фактично перевезених пасажирів.

Маючи чіткі цифри із перевезення різних категорій пасажирів, можна рахувати економіку, рентабельність маршрутів, передбачати компенсації перевізниками за пільговика, врешті — це базові речі, на яких будується ефективна економіка міста й країни, каже Тетяна Фурман.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 В Україні з'явиться кешбек на пальне 17:00 Українці зможуть безплатно отримувати правову допомогу у 28 країнах: Рада ухвалила закон 16:20 Був єдиною дитиною і цього року мав йти у перший клас. У пожежі загинув 6-річний хлопчик 15:50 Майже п'ять мільйонів на деревах з Медоборів: на Тернопільщині викрили незаконні порубки Від читача 12:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення. Додали дві нові функції: 15:30 Почалися вибори представника від Тернопільської області до складу Ради ветеранів (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 15:07 Із 1 вересня безкоштовне гаряче харчування запровадять для всіх учнів 14:30 Помер студент тернопільського коледжу Сергій Патра 14:03 «Я буду боротися за всіх, хто там залишився». З полону повернувся Володимир Кушнір 13:07 Пожежа у житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 6-річного хлопчика 12:45 В Ангелівці Mersedes наїхав на 11-річну дівчинку 12:05 Визначили обласні ліцеї, які працюватимуть за новою моделлю старшої школи 11:35 У Тернополі зареєстрували петицію про реставрацію вілли Вітошинських 10:50 У Тернопільському районі чоловік побив дружину під час сварки: відкрили кримінальне провадження 10:12 Тернополянки здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара легкої атлетики 09:37 Команда з Кременеччини долучилася до спорудження оборонних укріплень на сході 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Антоном Бариловським та Юрієм Качуром 08:00 НМТ-2026 за кордоном: розширили перелік країн і міст 22:00 У Дністровському каньйоні цвітуть первоцвіти photo_camera 21:00 «RIA плюс» Тернопіль отримає підтримку на виробництво розслідувань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up