Спроба №3: на Гаївському мості встановлять обмежувачі висоти з рамою

Спроба №3: на Гаївському мості встановлять обмежувачі висоти з рамою
  • Висотних обмежувачів до 2,5 метрів на Гаївському мості, які встановили 15 травня, уже немає. Їх знесли.
  • Обмежувачі повернуть, але разом з ними встановлять ще один - з рамою. 

Нагадаємо, частину Гаївського мосту для ремонту перекрили 2 травня. З іншого боку забезпечили двосторонній рух для легкового транспорту. А проїзд вантажівкам заборонили, але водії нехтували дорожніми знаками. Патрульна поліція почала контролювати проїзд великогабаритного транспорту, штрафувати. І ще встановили три камери відеоспостерження. Але ні камери, ні патрульні, ні штраф у розмірі 255 грн не впливають на водіїв фур та вантажівок.

У міській раді вирішили встановити висотні обмежувачі. Перші габаритні ворота з висотою 3,5 м встановили трохи більше, ніж через тиждень після початку ремонтних робіт. І тоді ж фура знесла ці ворота, пошкодила повністю конструкцію. У середу, 15 травня, встановили висотні обмежувачі на 2,5 м. В той же день один із них пошкодили. Через кілька днів їх знесли повністю. 

- Обмежувачі збив землевоз, - каже начальник відділу технагляду ТМР Олег Вітик. - Тепер є розпорядження міського голови, щоб облаштувати жорсткий обмежувач - це буде рамна конструкція. Проектант розробляє проект. З двох сторін перед Гаївським мостом будуть попереджувальні обмежувачі, які ми раніше ставили, на тросах. А рамна конструкція стоятиме за мостом, ближче до вулиці Довженка. 

Доручення вже дали генеральному підряднику та проектанту. Обмежувачі мають облаштувати через кілька днів. 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Вася
    На будівництво моста виділять велику суму гривень. Не будують бо ще не поділили скільки хто має вкрасти і як вкрасти. Спочатку вкрадуть а потім на половині будівництва заявлять про брак коштів.
  • Олексій Чорноус
    Може просто міст зробити?
  • Іван Тлумацький
    Голландія ставить тунель під автобамом за вихідні 48 годин!!!! Ми 5 років три плити поставити ніяк не спроможні. Жаль що надал не виграв тендер на міст, за тиждень новою бруківкою зробили б не міст а хайвей через колію))
  • Taras Raba
    Люддииии!!!!Я звичайно все розуміють, але 21 століття!!!!В нас повинні будувати нові мости і автобуси, а тут так багато шуму щоб зробити кусочок моста!!!
    P.S.Проїжджав там недавно і бачив таку картину:двоє працюють як воли,а п'ятеро стоять і кишені розтягують
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:04 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 січня (оновлене) 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція 11:00 На драгері 2,36 проміле: у Тернополі водій намагався відкупитися від патрульних за 200 доларів Від читача 10:13 Єдиний портал вакансій: зручний інструмент для пошуку роботи 10:45 Понад чотири мільйони витратили в Тернополі на протиожеледні засоби. А як вам дороги? (голосуйте) 10:01 Санкар Андрій Мандзій з Тернопільщини здобув «золото» в гонці Кубка націй 09:30 Замість тролейбусів №4 і №10 тимчасово курсують автобуси 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Борис Вовна та Василь Альтгайм 08:00 НБУ підняв долар до нового рекорду 21:00 «Вітьок — це життя»: у Тернополі презентували книгу «Віктор Гурняк» photo_camera 20:00 Громада на Тернопільщині отримала у власність адмінбудівлю вартістю понад 208 мільйонів гривень 19:00 Де в Тернополі можна витратити 1 000 гривень «Зимової підтримки»: перелік магазинів, аптек та книгарень 18:48 На об'їзній Dacia влетіла у вантажівку. Водія забрала швидка 18:02 Коли військовослужбовці набувають право на отримання «оздоровчих» – розʼяснення Міноборони 17:00 Скільки триватимуть шкільні канікули в громадах на Тернопільщині і чи працюватимуть дитсадки 16:02 Вкрав авто у швагра, проїхав 100 м, скоїв ДТП і п’яний заснув. Що сказали суд і рідні 15:00 Туман і ожеледицю прогнозують на Тернопільщині 19 січня 14:02 Чи потрібно додатково вживати вітаміни узимку і в яких продуктах вони є 13:00 П'ять пожеж за добу ліквідували рятувальники Тернопільщини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up