Ці картки неперсоніфіковані, тому їх можна передавати членам сім’ї і знайомим.
Під час однієї поїздки таким квитком можуть скористатися кілька чоловік, кажуть в електротрансі.
Термін зберігання коштів на електронному квитку не обмежений, запевнили в міськраді.
Гроші з проїзного в кінці місяця «пропадають» і невикористана сума на наступний не переноситься? – поцікавилась тернополянка Наталія Сайчук, зателефонувавши до редакції. – Таке сьогодні почула у маршрутці.
Жінка каже, картку тернополянина, після непорозумінь з нею пов’язаних, про які читала в ЗМІ та соцмережах, не виготовляла. Часто користується громадським транспортом. Тому, зваживши всі «за» і «проти», вирішила придбати проїзний - електронний квиток.
Хотіла уточнити все в управлінні транспорту міськради, телефонувала туди за номерами, вказаними на сайті міськради, в тому числі і за номером начальника: 52-15-14, - розповіла пані Наталя. – За кілька годин слухавку так і не взяли.
Термін зберігання коштів не обмежений
Відео дня
Чи зберігаються залишки коштів на проїзному – з таким питанням ми звернулись до прес-служби міськради та КП «Тернопільелектротранс».
Для проїзду у громадському транспорті є два типи квитків, - пояснила керівник прес-служби міськради Мар’яна Зварич. - «Карта тернополянина» (персоніфікований квиток) та електронний проїзний квиток (неперсоніфікований).
Для того, щоб скористатися тією або іншою картою, потрібно поповнити баланс, пояснили у міськраді.
Баланс буде на рахунку до того моменту, поки людина його повністю не використає на поїздки, - пояснила Мар’яна Зварич. – Тобто, анулювання грошей з балансу неможливо ні наприкінці місяця, ні у будь-який інший час. Термін зберігання коштів на електронному квитку не обмежений.
В КП «Тернопільелектротранс» наголосили: картки неперсоніфіковані, тому їх можна передавати як членам сім’ї, так і працівникам підприємств та організацій, а також знайомим.
Можна передати чи оплатити проїзд кількох людей
Більше того, під час однієї їздки таким квитком можуть скористатися кілька чоловік, відповідно, з картки буде знято певну кількість їздок – така послуга діє у всіх випадках, окрім пакета «Безліміт», який дійсний 30 днів та в якому обмежене повторне зняття їздок протягом певного часу в тому ж транспортному засобі, - запевнила Тетяна Фурман, начальник відділу інформаційно-комунікаційних технологій КП «Тернопільелектротранс» (далі – КП «ТЕТ» - прим. авт.).
Кожен пасажир може на власний розсуд вибрати той чи інший тип проїзних квитків. До прикладу, проїзний «Економ», кажуть у КП «ТЕТ», зручний для тих осіб, які їздять зазвичай на роботу і з роботи.
Картка типу «Стандарт» зручна для людей, які активно пересуваються по місту не лише під час робочого дня, а й після роботи, - радить Тетяна Фурман. - Картка «Люкс» підійде для активних людей, які багато їздять громадським транспортом протягом усього тижня, в тому числі на вихідні.
А пакет «Безліміт» зручний для організацій, чиї працівники по кілька разів на день переміщаються з однієї частини Тернополя в іншу.