Знак на Руській повернуть на місце вже днями. Чи потрібен він - проголосуйте

Знак на Руській повернуть на місце вже днями. Чи потрібен він - проголосуйте

Двобій міськради і патрульних щодо дорожнього знаку на Руській триває. У міськраді кажуть: зняли, аби провести експеримент, чи поменшає заторів. В поліції твердять – зняли незаконно. Тому повернуть назад. А як, на вашу думку, доцільно забрати знак на Руській, дозволивши рух транспорту? Тоді проголосуйте на нашому сайті, а ми всі дані опитування передамо до міськради та патрульних

Дорожній знак «Рух механічних транспортних засобів заборонено», який зняли минулого тижня на вул. Руській, біля «Бурячка», вже найближчими днями повернуть на місце. 

У міській раді твердять, що це був експеримент, чи допоможе його відсутність розвантажити вулиці.

У поліції твердять: з ними не погоджували, видали припис, яким примусять міськраду  повернути знак на місце.

  • Зважаючи на неодноразові звернення тернополян на ускладнений рух на вул. Острозького-Пирогова-Гоголя, що створює тривалі корки та унеможливлює проїзд громадського транспорту, було прийнято рішення тимчасово – в експериментальному режимі – дозволити рух усім транспортним засобам через вул. Руську, - пояснила речниця міськради Маряна Зварич. - Таким чином буде досліджена ситуація розвантаження даного проїзду.

Також виготовляється відповідна Схема організації дорожнього руху, і у разі погодження з поліцією, ця схема буде або постійною, або ж буде відновлено попередній дорожній знак, запевнили в міськраді.

  • Наразі буде видано припис знову встановити знак 3.2 і уже найближчим часом він буде на місці, - запевнив начальник управління патрульної поліції в області Богдан Шевчук.  

Організація дорожнього руху в центральній частині міста повинна розглядатися в комплексі з іншими вулицями, переконаний начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в області Андрій Петрук. А ситуація щодо встановлення чи демонтажу знаку 3.2., в цілому, не вирішує ситуації. Оскільки навантаження транспортними засобами на вулиці Руській є досить суттєвим.  

  • Надалі, якщо міська рада подасть оновлену схему організації дорожнього руху (далі ОДР – прим. авт.) на  цій ділянці, а йдеться про перехрестя проспекту С. Бандери - вул.Б. Хмельницького - вул. Руська - вул. Гоголя, - то управління патрульної поліції розгляне можливий варіант зміни ОДР: або ж погодить, або внесе власні корективи, - підсумував Богдан Шевчук.

Чи потрібен знак «Рух механічних транспортних засобів заборонено» на вул. Руській?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (41)
  • володимир
    ні знаку
  • володимир
    ні знаку
  • Назар Дмитерко
    Нахрин той знак!
    Vladymyr Fiha reply Назар Дмитерко
    Як на хрен а за що вони будуть жити це їхня годівниця а він там і непотрібен
  • Вова Величко
    Непотрібний
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «На фронті дні народження не рахують»: інтерв’ю з водієм «Богдани» 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Від капусти до баклажанів: ціни на розсаду на тернопільському ринку play_circle_filled photo_camera 18:00 Чим поливати цибулю та часник в травні, щоб урожай був хороший: поради городників Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Тепло до +24º та короткочасні грози: прогноз погоди в Тернополі та області на 17—19 травня 16:06 Аварія з вантажівкою неподалік Тернополя: є загиблий, рух перекритий play_circle_filled 15:00 Скільки коштує кілограм одягу в тернопільських секонд-хендах play_circle_filled photo_camera 14:02 Одна картка для усіх виплат: є зміни в отриманні допомоги для сімей з дітьми та майбутніх батьків 13:00 «Код для скасування платежу»: тернополянка втратила 119 тисяч після дзвінка «з банку» 12:03 Нападника на валютника з Торговиці звільнили з-під варти у залі суду 11:00 У тернопільській школі відкрили меморіальну дошку полеглому Герою Антону Ільчуку photo_camera 10:27 Аварія неподалік села Струсів: є потерпілі play_circle_filled photo_camera 10:00 У Кременці запроваджують «Картку кременчанина» для безкоштовного проїзду 09:01 На Шумщині зустріли звільненого з полону Василя Ніколюка photo_camera 22:00 У школі №22 організували мистецьку акцію на підтримку захисників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up