Тернополяни не зможуть поїсти "Біг Маків" на День міста. McDonalds ще будують

Тернополяни не зможуть поїсти "Біг Маків" на День міста. McDonalds ще будують
  • Відкрити McDonalds у Тернополі на майдані Перемоги планували на День міста - 28 серпня.
  • Проте 24 серпня приміщення майбутнього закладу добудоване лиш наполовину. 

Будівництво McDonalds на майдані Перемоги розпочали ще у березні 2018-ого року. Тоді тернополяни сумнівалися, що це буде саме цей заклад. Були і пікети проти будівництва: Одні взагалі були проти такого закладу в Тернополі, інші проти місця, яке обрали для нього. А були і ті, хто казав, що McDonalds місту навіть дуже потрібен. 

Читайте також: Чи бояться конкуренції сусіди тернопільського McDonalds

Відкриття закладу планували на 28 серпня, але будівництво ще триває. Зараз на майдані Перемоги стоїть недобудована одноповерхова будівля з вікнами, купа землі та піску, все обгороджено парканом, на якому є вивіска - "Зручна робота. Приєднуйся до команди в Макдональдз в Тернополі". 

Коли все ж таки добудують і відкриють McDonalds в Тернополі, як він виглядатиме та хто зможе там працювати журналістка "20 хвилин" поцікавилась в прес-службі закладу. Відповідь пообіцяли надати у понеділок, 27 серпня. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Діонісій
    як будують, так і буде робити.
  • Marcus Aurelius
    Десь би в центрі біля вокзалу лупнули. А так то він зручний буде тільки для тангу, кутківців, і північної дружби.
  • David Starr
    То є проблема?
    Тарік reply David Starr
    Та просто обіцяли, що до Дня міста буде) Як і Чорновола
    Тарас Коваль reply Тарік
    Вперше про день міста почув в цій статті. До цього у всіх статтях про будівництво вказувалось що відкриття - восени, ближче до середини
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 21:00 Арешт рахунків та новий поріг для продажу житла боржників: на українців чекають зміни у системі стягнення 20:00 Верховний Суд дозволив трьом родинам встановити індивідуальні пам’ятники на Пантеоні Героїв 19:00 «Тепломережі зношені майже на 73%»: як Тернопіль готується до опалювального сезону Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:46 Дві ДТП на виїзді з Тернополя. Рух транспорту частково ускладнений (оновлюється) 18:00 Найспекотніший день за останні 51 рік: у Тернополі зафіксували новий температурний рекорд 17:25 У парку Національного відродження сезон атракціонів. Які ціни актуальні? play_circle_filled photo_camera 16:45 Врятувала від аварії доля секунди: на Замковій водій Toyota ледь не збив жінку play_circle_filled 16:15 В аварії постраждало подружжя з 9-річним сином. Родичі розповіли про їхній стан і версію подій 15:37 Єрмак вийшов із СІЗО: хто вносив гроші на заставу 15:10 Дві жительки Тернополя втратили через шахраїв понад 65 тисяч гривень 14:37 Через незаконну вирубку 42 дерев ліснику з Бережанщини оголосили підозру 14:07 Завдав близько десяти ножових поранень: на Злуки затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство дружини 13:15 В аварії на Тернопільщині постраждало немовля photo_camera 12:45 У Почаєві жінка потрапила до реанімації з ножовим пораненням: підозрюваного затримали 12:20 Збірну України з футболу вперше очолив іноземний тренер 12:00 Семикласник на мотоциклі травмувався в аварії на Тернопільщині 11:30 На Замковій водій «Тойоти» ледь не збив жінку на переході play_circle_filled 11:12 Зеленський вручив рідним полеглого захисника Віталія Сидорука орден «Золота Зірка»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up