5-річний хлопчик на Тернопільщині зібрав гроші на ЗСУ, продаючи яблука та малину
5-річний хлопчик з Чортківської громади передав для ЗСУ понад 2 тисячі гривень
5-річний Орест Стельмащук із Горішньої Вигнанки продовжує допомагати військовим Збройних Сил України із Чортківської громади, зробивши свій черговий внесок у перемогу.
Про це повідомили в Чортківській міській раді.
Хлопчик господарював у великому бабусиному саді, збираючи яблука, малину, смородину, чорницю тощо. Все зібране продали, а виручені кошти у сумі 2 035 грн передав на потреби війська благодійному фонду «Покрова Чортків».

Нагадаємо, минулого року восени Орест вже передавав 1 201 грн на потреби ЗСУ, які заробив таким же способом – збирав та продавав яблука.
Читайте також:
Купи кекс — допоможи ЗСУ: як юна тернополянка допомагає захисникам України
У Тернополі збирають мобільну бібліотеку для ЗСУ: як долучитися
Мистецтво на мільйони: як тернопільські студенти наближають Перемогу своєю творчістю
Молодята з Бучаччини збирали гроші на власному весіллі і віддали їх на ЗСУ
Чортків’янка пожертвувала власну автівку для військових ЗСУ (ФОТО)
Священники наколядували позашляховик для розвідників ЗСУ
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google
-
Дарія КачуньМОЛОДЕЦЬ!Подяка БАТЬКАМ за виховання. -
Ввсиль ДмитрукБідна дитина(( добра тобі!)) -
Степан Яловега...а 80% жителів тернопільської області не платять податки в бюджет України не дають гроші на армію не дають гроші солдатам а тільки кричать скачуть і шароварами машуть і чим вони патріоти