Аби отримати допомогу до 5 травня, учасникам АТО треба подати документи

  • Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично.
  • Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій необхідно подати до 30 квітня заяву до військкомату, реквізити розрахункового рахунку, посвідчення УБД.

 

...

Учасники бойових дій невдовзі отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня.

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.

Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій, який демобілізований, не є пенсіонером чи інвалідом війни, необхідно подати до 30 квітня:

– заяву до військового комісаріату;

– реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховані кошти;

– посвідчення УБД.

  • Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично, - повідомили у Всеукраїнському центрі допомоги учасникам АТО. -  Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів, або через установи уповноважених банків.

Органами соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Всім, хто ще продовжують служити, виплатять автоматично, бо цим займуться в частинах.

  • До управління соцполітики окремо звертатись не потрібно - якщо учасники бойових дій включені до державного реєстру, ми користуємось базою, - каже начальник управління соцполітики міськради Володимир Сулима.

Скільки отримають військовослужбовці цього року – поки невідомо. Розмір військової допомоги буде прописано в Постанові Кабміну, яка зявиться згодом, повідомили у військкоматі.

  • Заяву слід писати кожного року, щоб вберегтися від випадків, коли військовий, який змінив місце проживання, отримує допомогу в декількох місцях, - пояснив т.в.о. обласного військового комісара Олександр Скумбрій. - Заява подається особисто людиною, яка претендує на виплату цієї допомоги.

Довідка

Управління соцполітики міськради : вул. Лисенка, 8. Тел.: 23-56-55 (Мизальчук Олена).

Тернопільський військовий комісаріат: вул. Тролейбусна, 5. Тел.: 43-58-19, 43-58-15. 

Коментарі (0)

Анонім

Ви не авторизовані

Новини за темою