Аби отримати допомогу до 5 травня, учасникам АТО треба подати документи

  • Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично.
  • Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій необхідно подати до 30 квітня заяву до військкомату, реквізити розрахункового рахунку, посвідчення УБД.

 

Аби отримати допомогу до 5 травня, учасникам АТО треба подати документи

Учасники бойових дій невдовзі отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня.

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.

Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій, який демобілізований, не є пенсіонером чи інвалідом війни, необхідно подати до 30 квітня:

– заяву до військового комісаріату;

– реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховані кошти;

– посвідчення УБД.

  • Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично, - повідомили у Всеукраїнському центрі допомоги учасникам АТО. -  Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів, або через установи уповноважених банків.

Органами соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Всім, хто ще продовжують служити, виплатять автоматично, бо цим займуться в частинах.

  • До управління соцполітики окремо звертатись не потрібно - якщо учасники бойових дій включені до державного реєстру, ми користуємось базою, - каже начальник управління соцполітики міськради Володимир Сулима.

Скільки отримають військовослужбовці цього року – поки невідомо. Розмір військової допомоги буде прописано в Постанові Кабміну, яка зявиться згодом, повідомили у військкоматі.

  • Заяву слід писати кожного року, щоб вберегтися від випадків, коли військовий, який змінив місце проживання, отримує допомогу в декількох місцях, - пояснив т.в.о. обласного військового комісара Олександр Скумбрій. - Заява подається особисто людиною, яка претендує на виплату цієї допомоги.

Довідка

Управління соцполітики міськради : вул. Лисенка, 8. Тел.: 23-56-55 (Мизальчук Олена).

Тернопільський військовий комісаріат: вул. Тролейбусна, 5. Тел.: 43-58-19, 43-58-15. 

Коментарі

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up