Порахували, де найбільше заробляють. А у вас конкурентна зарплата? (Опитування)

Порахували, де найбільше заробляють. А у вас конкурентна зарплата? (Опитування)

Середньомісячна зарплата українських працівників у сферах інформації та технологій в 2019 році зросла на 22,9%, до 17 543 грн.

Середньомісячна зарплата штатних працівників у сферах інформації та технологій у 2019 році становила 17 543 грн, що на 22,9% більше, ніж у 2018 році.

Про це повідомила Державна служба статистики. Це третя за величиною середньомісячна заробітна плата в Україні, після зарплат працівників фінансової, страхової діяльності (19 132 грн) та працюючих в сфері авіаційного транспорту (27 300 грн).

Держстат відзначає, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Як повідомляв УНІАН, заборгованість підприємств з виплати заробітної плати в Україні в лютому 2020 року становила 3,034 млрд грн, що на 16,1%, або на 419,8 млн грн, більше, ніж у лютому 2019 року.

Відео дня

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в січні 2020 року зросла у порівнянні з січнем 2019 року на 16,3% - до 10 727 грн.

Опитування

Скільки заробляєте на місяць?



А коли вам останній раз підвищували зарплату? Зараз зарплата конкурентна? Відповіді пишіть в коментарях.

Читайте також На Тернопільщині бухгалтер отримає понад 18 тисяч гривень зарплати: де є така робота?

Хто на Тернопільщині є найбільшим боржником та не платить зарплату працівникам?
Де в Тернополі платять найвищі зарплати
«Зарплату затримують, за скарги – тиснуть»: чому в районах проблеми з виплатами зарплати вчителям
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:21 Тернопіль для ЗСУ: міська рада передала 50 розвідувальних дронів батальйону «Свобода» (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 На пішохідному біля Катедри автомобіль збив жінку 10:55 Обіцяв зняти з розшуку ТЦК за 2,5 тисяч доларів: справу тернополянина передали до суду 10:24 Не розрахувався — просто поїхав: тернополянина затримали за крадіжку мотоцикла Від читача 13:04 Перегляд фільму «20 днів у Маріуполі» 09:39 Через буревій затримуються міжнародні потяги та не працює пункт пропуску на кордоні 09:00 «На щиті» у село Язловець повернувся Герой Віктор Дрожак 08:30 Наслідки негоди на Тернопільщині: без світла залишаються 66 населених пунктів 08:00 «Палата героїв» і реабілітація: як змінюється Кременецька лікарня, щоб надавати допомогу захисникам photo_camera 23:43 Зірвало дах і падають дерева: сильний вітер на Тернопільщині накоїв лиха 22:00 Загинув заради майбутнього: дружина захисника просить присвоїти звання Героя України Олегу Костюку 21:03 Як з'явилась дитяча залізниця у гідропарку: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Новий регіональний потяг з 11 липня курсуватиме через Тернопіль 19:30 Руслан Крутий став новим керівником Гусятинської поліції 19:00 Благоустрій майже на 400 мільйонів: на що передбачили кошти у Тернополі 18:10 У Дії з’явився розділ «Ветеран Pro» — цифрові послуги для військових і родин загиблих 17:20 Ветерани звинувачують секретаря міськради у вимаганні коштів, той заперечує 16:50 У центрі міста відремонтували тротуари: дивіться, який вигляд вони мають тепер! photo_camera 16:10 У Монастириськах прощаються з Героєм Анатолієм Синявою, якого майже рік вважали зниклим безвісти 15:43 За тисячі євро до Румунії або Молдови: на Тернопільщині викрили групу, яка переправляла чоловіків за кордон photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up