Кому на Тернопільщині пропонують 15000 гривень зарплати

Кому на Тернопільщині пропонують 15000 гривень зарплати

Цьогоріч роботодавці поінформували службу зайнятості Тернопільщини про 27 тис. вільних робочих місць, серед них є й вакансії із гідною зарплатою.

Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Так, на заробітну плату в 15 тис. грн були потрібні водії тролейбуса; 12,9 тис. грн пропонували інкасаторам-водіям автотранспортних засобів, від 11 до 12 тис. грн – інженерам з керування й обслуговування систем, покрівельникам, слюсарям з механоскладальних робіт, начальнику комерційного відділу, інженеру з транспорту.

Менеджера з персоналу, монтажника сантехустаткування, фарбувальника, піскоструминника, арматурника, слюсаря з КВПіА, машиніста змішувача асфальтобетону, лакувальника запрошували на зарплату в 10000 гривень.

Відео дня

Від 9 до 10 тис. грн на місяць пропонували електрозварникам, виконробу, машиністу автовишки та автогідропідіймача, інженеру-будівельнику, токарям.

За видами економічної діяльності кожна п’ята вакансія пропонується на підприємствах та установах переробної промисловості, 17,9% –  вакансій в оптовій та роздрібній торгівлі, 15,4% – у сільському господарстві, 6,8% – в будівництві, 6,6% – у державному управлінні й обороні, 5,9% – транспорті.

Найбільший попит на Тернопільщині мали бухгалтери, менеджери із збуту, економісти, медсестри, лікарі; серед працівників робітничих професій – водії, продавці, кухарі, швачки, офіціанти, охоронники, трактористи, електромонтери, водії тролейбуса, будівельники.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тварини в дорозі: гайд для власників 21:00 Приват24 повідомив про зміни: кого вони зачеплять і що потрібно знати 20:01 120 тисяч — ціна втраченого зору? Чортківська лікарня почала виплачувати компенсації після ін’єкцій 19:03 Не всі прижилися: хто заплатить за дерева, які висадили на підтримку ЗСУ в Тернополі photo_camera Від читача 17:12 У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбувся брифінг на тему: «Траєкторія змін: жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості» 18:20 На маршруті №22 почав курсувати брендований автобус 17:54 Водій електросамоката збив дівчину біля ЦУМу 17:37 Родини загиблих захисників з Тернополя вирушили на відпочинок у Карпати: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:05 Перестановки у Кабміні: нардеп спрогнозував, хто отримає місце в новому уряді 16:30 Виплату при народженні дитини збільшать до 50 тисяч гривень — уряд схвалив законопроєкт 15:50 За те, що підліток видерся на пам’ятник Сашкові Капіносу, покарали його маму 15:01 Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України 15:00 У жителя Тернополя аферист виманив понад 206 тисяч гривень 14:24 Біля Західного ринку збили мотоцикліста 14:00 За п'яну їзду два порушники позбулися водійських посвідчень 13:15 У парку Нацвідродження демонтували дитячий атракціон: навіщо та чи встановлять новий? photo_camera 12:45 До 3 років позбавлення волі засуджено тернополянина за сексуальне насильство щодо студентки 12:30 На Тернопільщині прощаються із Захисником Богданом Солониною 12:00 Троє людей постраждали в аварії на Тернопільщині, 10-річну дитину госпіталізували 11:24 Воєнний стан та мобілізацію в Україні знову продовжать: до якого числа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up