Партнер рубрики Гроші

Ще 1,5 млн грн отримає "Електротранс" з міського бюджету, бо влітку менше пасажирів

Ще 1,5 млн грн отримає "Електротранс" з міського бюджету, бо влітку менше пасажирів

Розмір фінансової підтримки КП "Тернопільелектротранс" від міської ради з 6 млн зросте до 7,5 млн. Бо влітку у тролейбусах менше пасажирів. Про це йшлося на виконкомі 3 липня. 

- Зараз, у літній період, коли люди у відпустках, на канікулах, пасажиропотік тролейбусів суттєво зменшився і в КП "Тернопільелектротранс" справді є потреба у фінансуванні, - каже начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Ігор Мединський. 

Назва рішення, яке просив підтримати пан Мединський, "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27 лютого 2019р. №218 "Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства "Тернопільелектротранс"". 

Згідно з ним зміни вносяться у пункт 1, стосуються вони збільшення суми фінансової підтримки КП "Тернопільелектротранс". 

- Замість цифр та слів шість мільйонів гривень читати: сім мільйонів п'ятсот тисяч гривень, - йдеться у проекті рішення. 

До слова, про збитковість КП "Тернопільелектротранс" неодноразово говорив і пан Мединський, і керівник КП Андрій Мастюх. Про це говорили і представники "Елетротрансу" під час суду, коли виконком оскаржував ухвалу суду, яка зупинила дію рішення про тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках. Представники КП “Тернопільелектротрансу” заявляли, що борг у комунального підприємства і так 8 млн грн, а при переході на старий тариф - 4 грн, ця заборгованість подвоїться.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сергій
    Тобто "Тернопільелектротранс" отримує з бюджету 6-7 мільйонів (з податків, які ми платимо), і ми ще маємо додатково платити за квитки зі свого карману?
    Логічно, що якщо ця кантора отримує з бюджету стільки бабла, то для місцевих жителів цей транспорт мав би бути безкоштовним.
    Пане Мединський, ви всерйоз оцей весь двіж робите? Довго ржали, коли придумали цю схємку? Де можна знайти розписаний бюджет у деталях?
    V reply Сергій
    А я і так цим транспортом їжджу безплатно - просто даю кондуктору 4 гривні, згідно законного рішення суду, кондуктор віддає гроші назад, із-за того, що міська рада досі не перепрограмувала їхні валідатори на законну ціну - 4 грн, тобто вже більше місяця ігнорує рішення судів! Пропоную так робити всім!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Іграшки від 4 грн, штучні ялинки до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику продають у Тернополі 21:00 Пластуни принесли Вифлеємський Вогонь на Пантеон Героїв Тернополя 20:02 10 тисяч доларів за «виїзд за кордон»: на Тернопільщині судили ексначальника сектору патрульної поліції 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 грудня Від читача 16:19 «Лікар дарує квартиру» та «200 грн за лайки»: кіберполіція і Борис Тодуров розкрили найпоширеніші медичні шахрайства 19:00 Оформлення та виплата більшості соціальних допомог переходить до Пенсійного фонду 18:00 У ставку на Кременеччині знайшли потопельника 17:09 Студенти, юристи та родини експолітиків: кому йдуть гроші за рекламу в найбільших телеграм-каналах Тернополя 16:40 Померла медичний директор лікарні на Тернопільщині Наталія Скочиляс 16:03 У Тернополі знесли будинок на Стуса, пошкоджений ракетним ударом play_circle_filled photo_camera 15:45 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 грудня) 15:35 Священники Свято Троїцького духовного центру здали кров для потребуючих 15:00 На Тернопільщині 85-річний чоловік отримав свій перший український паспорт 14:20 Виділили грошову допомогу родинам загиблих внаслідок ракетної атаки 19 листопада 13:40 У Кременці зіткнулися дві вантажівки: одного із кермувальників затримала поліція 13:00 Бригада швидкої врятувала чоловіка з раптовою зупинкою серця 12:30 У Чортківському районі жінка потрапила до лікарні з опіками — версії потерпілої і її доньки різні 12:00 На фасаді будинку у Тернополі буде стінопис із зображенням захисника Валерія Дорохова 11:16 У парку Здоров’я видалять аварійну березу 10:46 Уряд затвердив низку заходів щодо стабільного постачання електроенергії в осінньо-зимовий період
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up