Скільки коштує діючий бізнес у Тернополі? Добірка пропозицій з умовами та цінами

Скільки коштує діючий бізнес у Тернополі? Добірка пропозицій з умовами та цінами

Скільки коштує придбати діючий бізнес та які варіанти пропонують у Тернополі – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

На платформах з купівлі-продажу нерухомості є велика кількість оголошень про продаж як комерційних приміщень, так й укомплектованого бізнесу. Журналісти «20 хвилин» промоніторили сайт OLX. Станом на п’яте серпня, на платформі є 58 пропозицій у Тернополі. Пропонують магазини, підприємства, кафе, франшизи та навіть бізнес-акаунти в соціальних мережах. Ми обрали сім варіантів оголошень і в порядку від найдорожчого до найдешевшого розкажемо про кожен окремо.

УВАГА! У підбірці вказані ціни, які встановили продавці в оголошеннях. Реальна ціна або умови продажу можуть відрізнятися від зазначених. 

МАФ для морозива та напоїв

Відео дня

За $21 400 продають торговий причіп за концепцією швидкої їжі. Розмір причепу – 3х2 м. Він заповнений необхідною технікою: фризер для м’якого морозива, приставка для подачі сиропу, фризер для шейку, гриль, автоматична кавоварка та інші. Цього вистачить, аби виготовляти м’яке морозиво, шейки, кавові напої, паніні. Крім того, є кондиціонер, відеокамера, електрощит, розетки та умивальник.

Магазин продуктів

Тернополянин Віталій пропонує магазин продуктів площею 65 кв.м на вулиці Шашкевича за 800 000 гривень. З його слів, магазин має комп’ютеризовану систему С1, принтери, сканери, джерела безперебійного живлення. Приміщення обладнали власними холодильними шафами польського виробництва GOLD. Для комфорту встановили систему кондиціювання, відеоспостереження в режимі онлайн.

Також чоловік обіцяє, що не виникатимуть проблеми зі світлом, адже є інверторний генератор потужністю 3.5 кВт. У наявності весь пакет дозвільних документів, ліцензій та товару.

Кав’ярня

Заклад площею 15.5 кв.м розташована на Шпитальній. Новий сучасний ремонт у мінімалістичному стилі та меблі, а також холодильне обладнання та вітрини. Кав’ярня продається з усім майном, приміщення в оренді.

Вже напрацьована клієнтська база, налагоджене постачання товарів, усталене меню. Випічка та десерти даються під реалізацію. Вартість – $12 000.

Пошиття автокилимів

За $7 000 продають у Тернополі сформований бізнес з пошиття автокилимів. У вартість враховують швейну машинку Typical GC 20606, вартістю 60 000 гривень. Крім того, обіцяють віддати усі лекала на будь-яке авто, показати технологію виготовлення та матеріали. Як бонус – активна сторінка в Instagram, а також фото вже виготовлених килимів.

Салон краси

За $5 500 пропонують зібраний салон краси у центрі Тернополя. Приміщення в оренді. Зроблений дизайнерський ремонт, наявні всі меблі, обладнання, косметика, професійне освітлення, вода, вбиральня, інтернет, кондиціонер, відеоспостереження, великі панорамні вікна.

Є сім робочих місць: чотири для бровістів/візажистів, два для манікюру, один для майстрів з нарощення вій. Продають разом зі сторінкою в інстаграм та клієнтською базою.  

Кіоск для продажу товарів

Продають кіоск повністю зі всім обладнанням і з клієнтською базою за $3 000. Окрім конструкції ви отримаєте мікрохвильовку, гриль, холодильник, кондиціонер, різні прилади.

Торгова точка для товарів

Продається торгова точка біля каси супермаркету «Сільпо». Пропонують торгове обладнання (меблі). Там можна продавати майже будь-які товари, аксесуари, прикраси, косметику, головні убори, подарунки, повідомляють в оголошенні. Вартість – 39 990 гривень.

Зауважимо, що журналісти вказали ціни, які встановили продавці в оголошеннях. Реальна ціна або умови продажу можуть відрізнятися від зазначених.

Грант на власний бізнес

Якщо ви бажаєте відкрити власний бізнес, але не маєте достатньо коштів, то можете отримати грант від держави. Наразі жителям Тернопільщини пропонують мікрогранти на три суми — це 75 000, 150 000 та 250 000 гривень.

— Як податися? Потрібно мати ідею, її перекласти на папір – заповнити бізнес-план, в додатку «Дія» можна завантажити шаблон, написати свої розрахунки, подати через «Дію». Потім він проходить перевірку банком. Якщо все добре, тоді цей бізнес-план потрапляє до нас, наші фахівці його перевіряють і назначають людині співбесіду через Zoom. Вона захищає свій бізнес-план (що хоче зробити, на що потратити кошти). Коли все добре, наші фахівці підтверджують цей бізнес-план і направляють на Державну службу зайнятості у Київ. Там також є комісія, яка перевіряє всі аспекти і тоді приймає останнє рішення – видати або не видати мікрогрант, — пояснює процедуру директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.

Одне із головних завдань програми «єРобота» — створення нових робочих місць. Тому люди, які отримують мікрогранти, мають найняти на роботу 1-2 працівників, або стати самозайнятими особами і сплачувати податки.

Розповідаємо, які мікрогранти доступні:

  • 75 000 гривень — для людей, які не є підприємцями, хочуть розпочати власну справу і стати самозайнятою особою, але при цьому не будуть створювати робочі місця.
  • 150 000 гривень — за умови створення одного робочого місця.
  • 250 000 гривень — за умови створення двох робочих місць.

Мікрогранти не оподатковуються, натомість державі повертаються ці кошти впродовж трьох років через сплачені податки за одного або двох працівників, чи з ФОПа.

Раніше «20 хвилин» вже розповідали, що завдяки грантам Ілоні Левицькій вдалося відкрити другий дитячий садочок, Володимиру Кухаренку стати власником магазинів напівфабрикатів, а Тарасу Матлі розвивати квіткове господарство.

Читайте також:

Як отримати від 50 до 250 тисяч на власний бізнес? Реальний досвід тернополян, які вже це зробили

Де на Тернопільщині вигідно купити дрова: розповідаємо про лісництва та ціни

Війна – не привід забувати про мрії! Як тернополянка ризикнула і розпочала бізнес за кошти держави

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • janna

    Класний і прибутковий бізнес не продають... В кожнім цім є якийсь неприємний нюанс. І якщо цього нюансу не позбутись, то і наступні власники продаватимуть цей бізнес.
  • vvllsssss

    Якщо оно так було все як пишуть..

keyboard_arrow_up