Ціна на ПЛР-тестування знизилась: скільки тепер платитимуть тернополяни

Ціна на ПЛР-тестування знизилась: скільки тепер платитимуть тернополяни

Ціна на ПЛР-тестування коронавірусної інфекції знизилась майже на 200 гривень.

З 19 лютого вартість ПЛР-тестування вартує 720 гривень, про це повідомили в ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України"

Також у Лабораторному центрі зазнаили, що у них можна зробити ПЛР-тести для виїзду за кордон з англійським перекладом результату в друкованому варіанті і ціна не буде відрізнятися від зазначеної.

Читайте також: Чому у Тернополі хворим на коронавірус не переливають плазму від тих, хто одужали. Медики розказали, як лікують
 

Нагадаємо, ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України" надає послуги з проведення ПЛР-тестування коронавірусної хвороби, а також діагностики антитіл IgM та IgG до COVID-19 методом ІФА.

Обслуговування проводиться без попереднього запису, в порядку живої черги.

Забір матеріалу для проведення ПЛР-тестування проводиться у будні з 8:30 до 15:00, у вихідні з 8:30 до 13:00 за адресою вул. Федьковича, 13 м. Тернопіль.

Вартість діагностики антитіл IgM та IgG до COVID-19 методом ІФА становить: 165 грн. 32 коп. на визначення одного показника, 312 грн. 38 коп. на визначення двох показників.

Оплатити можна на місці через термінал.

Результати ПЛР-тестування можна отримати в день здачі з 17:00 до 18:00. При здачі на територіях, результат тестування для виїзду за кордон можна отримати на наступний день.

Проте, рекомендується уточнювати час видачі результату окремо при здачі тесту.

Результати дослідження методом ІФА видаються на наступний день.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Николай Шкира
    На другий рік буде 130 грн... нагрівають..
  • Міла Квас
    Я робила тест ПЛР ,,вчора 19 лютого  і ціна 1300 гривень
    Новини Тернополя - 20 хвилин reply Міла Квас
    Міла Квас а де саме ви робили? Можливо, не в Тернопільському ОЛЦ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Алея пам’яті: у Скалатському лісництві висадили 3000 дубів photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 20 до 26 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 115 кілометрів за 12 годин: медикиня зі Збаража виборола звання майстра спорту України з легкої атлетики photo_camera 18:00 Яка медична допомога доступна постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 17:52 У Тернополі Макс Кідрук презентував новий роман «Колапс» photo_camera 17:48 Через вітер у деяких громадах Тернопільщини дерева перекрили дороги 17:17 Неподалік Зборова перекинулася фура: на місці поліція, швидка і рятувальники 17:00 За 15-20 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» відстрочки від мобілізації. Що на це сказав суд 15:51 Наслідки шквального вітру: на державних трасах Тернопільщини зафіксовано 84 повалених дерева 14:12 Понад 25 тисяч мешканців Тернопільщини без електрики через негоду 14:00 Горіли житловий будинок на Бережанщині та гараж в Збаражі 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи play_circle_filled photo_camera 12:45 У лікарні Підволочиська вітер зірвав покрівлю даху 12:20 Шквальний вітер на Тернопільщині: дерева падають на авто, дороги, у парках і на лінії електромереж 11:45 Штормовий вітер на Тернопільщині — оголосили помаранчевий рівень небезпеки 11:01 Торт «Спартак»: як приготувати без розкатування коржів 10:15 У парку Нацвідродження дерево впало на пішохідну доріжку photo_camera 09:55 Сьогодні, 26 квітня: 40-а річниця Чорнобильської катастрофи play_circle_filled 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Петра Антонюка та Віталія Поворозника
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up