За гроші на площу біля Бандери створять Сквер волонтерів

Капітальний ремонт входу  в парк ім. Т.Шевченка у Тернополі цього року обійшовся у 5 млн. грн, а не 8 млн. грн, як зазначено в титульному списку. Справа в тім, що частина робіт була зроблена минулого року, і на зекономлені кошти дороблять інші об'єкти.

За гроші на площу біля Бандери створять Сквер волонтерів

- Зміни до титульного списку капітального ремонту прийняли на засіданні виконкому 21 вересня. На даний час проводиться ревізія робіт, з'явилися зекономлені кошти, тому проводиться дофінансування інших об'єктів, які потребують ремонту, - зазначив начальник управління ЖКГ Олег Соколовський. -  Є серйозна економія по ремонту в парку Шевченка біля пам'ятника Бандері - 2 млн 700 тис. Частина робіт на 2,5 млн. грн була зроблена минулого року, коли ціни були нижчі, в цьому році використали цьому році 5 млн 112 тис. Оскільки в титульному списку зазначалась повна вартість, майже 8 мільйонів, виникло багато непорозумінь. 

На зекономлені гроші обіцяють доробити інші об'єкти. Зокрема,  1 млн 242 тис. планують додати до Скверу волонтерів на вул. Медовій, а також відремонтувати обвалену підпірну стінку на вул. Миру.

Нагадаємо, загалом на проведення капремонту входу у парк ім. Т. Шевченка з міського бюджету обіцяли виділити 7 966 042 грн.  На площі біля пам'ятника Бандері, де триває ремонт, обіцяли викласти бруківкою візерунок-вишиванку. В результаті тут можна побачити зовсім іншу картину

 

Коментарі (3)

Ви не авторизовані

  • бурундук

    так вони нічого не зекономили, просто частину грошей раніше потратили
  • Герасимчук Ростислав

    "За гроші на площу біля Бандери"
  • Anonymous

    якби буча не піднялась, мовчали б, що роботи скоріше зробили і тихенько б гроші загребли
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up