48-річний житель Шумщини понесе відпоідальність за погрозу працівнику правоохоронних органів.
25 травня близько 7.00 години ранку на лінію 102 зателефонував чоловік, назвався мешканцем Шумщини й безпричинно став ображати оператора лінії, висловлюючись нецензурною лексикою. На неодноразові зауваження співробітника поліції не реагував, натомість став погрожувати, що приїде до обласного центру й кине в приміщення поліції гранату. Про випадок було поінформовано співробітників Шумського відділення поліції.
Місцеві правоохоронці розшукали зловмисника. Ним виявився 48-річний житель села Башківці. До слова, чоловік уже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців. Щодо нього вже декілька разів було складено адміністративні протоколи за неправдивий виклик спецслужб. Остання витівка, до якої причетний лиходій, – виклик швидкої допомоги через неправдиве повідомлення про те, що захворів коронавірусом.
Читайте також: Кременчанин побив поліцейського заступаючись за 19-річного сина
Кримінальне провадження за статтею 345 ККУ - погроза працівникові правоохоронного органу слідчі Шумського відділення поліції розпочали щодо 48-річного жителя села Башківці.
Триває досудове розслідування, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області
Читайте також: У Тернополі п'яний чоловік лаявся та погрожував правоохоронцям розправою
Невдоволений клієнт повідомив про замінування банку. "Жартівника" затримали
Довідка: Стаття 345. Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу передбачає:
1. Погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
2. Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
3. Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу або його близьким родичам тяжкого тілесного ушкодження у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від семи до чотирнадцяти років.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 21 від 24 травня 2023
Читати номер