Лікар-хірург вимагав від призовника хабар

Лікар-хірург вимагав від призовника хабар
Медик вимагав від призовника 1000 гривень хабара за довідку про те, що він хворий і не придатний до служби.

У четвер, 30 травня, лікаря-хірурга "на гарячому" затримали правоохоронці після отримання зазначеної суми коштів.

На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Читайте також: Головного лікаря в Тернополі взяли на хабарі 200 000 грн

Відео дня

За нашою інформацією, мова йде про хірурга обласної поліклініки. Гроші за довідку він вимагав у мешканця Шумщини. Чоловіка направила «до області» місцева військово-лікувальна комісія, адже у нього були проблеми з хребтом, про що зазначено в меддокументах за минулий рік. Відтоді стан здоров’я пацієнта не змінився. І на обласному рівні медики мали б підтвердити це. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анонім
    Ищу на карте Украины Шумщину и не могу найти, ув. автор подскажите где произошло проишествие...

    Не тупите...
    Eugenia Tsebriy reply Анонім
    райцентр називається Шумськ - звідси Шумщина... труднощі перекладу ггг! і хто тут тупить?)
    Анонім reply Анонім
    місто шумськ тернопільська область
  • Анонім
    По ходу цих Вардинців є німерено...Мотузок і на гиляку !!!Може хоть тоді почнуть чогось боятися...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Олександра Камінського та Олександра Баботи 08:00 Передепідемічний рівень: на Тернопільщині росте кількість хворих на грип та ГРВІ 22:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 21:00 Євробачення-2025: де дивитися, як голосувати і які прогнози play_circle_filled Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 20:03 М’ясо дорожчає: скільки коштує у супермаркетах Тернополя та де дешевше photo_camera 19:00 У День матері в Теребовлі ярмаркували заради пам’яті, підтримки і віри в Перемогу photo_camera 18:00 Кабмін спростив оформлення паспортів для чоловіків за кордоном 17:25 15-річний водій мотоцикла та 20-річна дівчина постраждали в аварії на Тернопільщині 16:50 Уряд виплатив українцям рекордний кешбек за березень — 443 млн грн 16:05 У поліції розповіли деталі скандалу з 18-річною няненю, яку звинуватили в образах дитини 15:46 Суд вдруге скасував рішення щодо будівництва на Слівенській-Малишка. Але вартість нерухомості росте 15:10 На Тернопільщині затримали чоловіка, який за тисячі доларів відправляв військовозобов'язаних за кордон 14:40 Де не буде світла у Тернополі 13 травня — адреси 14:09 Автомобілі ввезені, як допомога для ЗСУ, продавали онлайн: поліція про затримання трьох осіб на Тернопільщині 13:45 В аварії на Чортківщині загинув чоловік 13:30 Нічні заморозки і дощі: прогноз погоди на 13-15 травня 13:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой зі Збаражчини Іван Тимків 12:35 Банки зріжуть ліміти: скільки можна буде переказати за карткою з 1 червня 12:35 Смертельна ДТП у Збаражі. Збили жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up